Briju 1920 Limited

Specjalista ds. social media marki Briju

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

ul. Ignacego Paderewskiego 25, Gniezno (powiat gnieźnieński), Wielkopolskie, Polska
Kategorie:
Marketing / PR / media
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Tworzenie, edytowanie i aktualizowanie contentu video oraz tekstów na kanały społecznościowe – Facebook, Instagram, Tik Tok;
  • Tworzenie harmonogramu na Social Media marki zgodnie z założeniami strategii i planem marketingowym;
  • Pisanie, planowanie lub udostępnianie postów oraz obsługa kont społecznościowych włącznie z moderowaniem komentarzy;
  • Wsparcie w planowaniu i prowadzeniu kampanii influencerskich.
  • Bieżące monitorowanie trendów w mediach społecznościowych na polskim rynku i adaptacja najlepszych rozwiązań;
  • Analiza oraz ocena wyników działań organicznych na kanałach social media marki Briju
Wymagania (oczekiwane)
  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze Social Mediów z naciskiem na tworzenie contentu na kanały Meta & Tik Tok;
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji w zespole oraz ze społecznością w mediach.
  • Dobra organizacja pracy własnej;
  • Umiejętności wykonywania estetycznych zdjęć oraz w nagrywaniu smartfonem krótkich materiałów wideo;
  • Kreatywności i wychodzenie z własnymi pomysłami;
  • Doskonałe umiejętności copywriterskie w języku polskim (w mowie i w piśmie);
  • Znajomość narzędzi Facebooka i programu graficznego Canva, aplikacji o montażu wideo oraz obróbki zdjęć;
  • Podstawowa wiedza na temat digital marketingu, roli storytellingu w tworzeniu treści marketingowych;
Wymagania (mile widziane)
  • Jeżeli prowadzisz profile w SoMe – koniecznie pochwal się nimi!
  • Zainteresowanie, a najlepiej pasję do branży jubilerskiej / modowej/ dóbr luksusoswych
  • Możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji przy ciekawych projektach;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • parking dla pracowników
  • Bony towarowe.
  • Praca w zgranym zespole specjalistów w swojej dziedzinie;