Solid Security Sp. z o.o.

Specjalista ds. sprzedaży

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Miejsce zatrudnienia
Kraków, Małopolskie, Polska
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Sprzedaż
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Stałe poszerzanie bazy Klientów oraz opieka nad obecnymi Klientami firmy na każdym etapie współpracy
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i sprzedaż produktów firmowych
  • Organizacja spotkań biznesowych i negocjacje handlowe
  • Praca stacjonarna i w terenie
  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji i kosztorysów sprzedawanych usług
Wymagania (oczekiwane)
  • Wysoka kultura osobista
  • Rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność i otwartość w kontaktach międzyludzkich
  • Własny samochód – warunek niezbędny (zwracamy koszty poniesione w związku z wykorzystaniem samochodu w celach służbowych)
  • Doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta
  • Umiejętność utrzymywania dobrych oraz długotrwałych relacji
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów sprzedażowych
  • Cykl szkoleń produktowych i sprzedażowych oraz proces coachingowy
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z motywacyjnym systemem premiowym i prowizyjnym
  • Elastyczną formę zatrudnienia dostosowaną do Twojej sytuacji (umowa o pracę, umowa zlecenie lub współpraca w oparciu o własną działalność gospodarczą)
  • Po okresie próbnym trwającym od 6 do 9 miesięcy istnieje możliwość otrzymania samochodu służbowego