TIM S.A.

Specjalista ds. Sprzedaży / Przedstawiciel Handlowy

Miejsce zatrudnienia
Kraków, Małopolskie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Przedstawiciel handlowy
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • profesjonalna obsługa klientów i pozyskiwanie nowych w regionach Kraków i okolice,
  • doradztwo techniczne i ustalanie warunków handlowych,
  • współtworzenie indywidualnych cenników dla klientów,
  • wdrażanie klientów do platformy sprzedażowej i szkolenie z rozwiązań informatycznych stosowanych w TIM,
  • budowanie długofalowych relacji z nowymi i obecnym klientami (między innymi przez regularne wizyty),
  • monitorowanie i analizowanie lokalnego rynku oraz rekomendowanie nowych rozwiązań.
Wymagania (oczekiwane)
  • wysoka motywacja i zaangażowanie,
  • minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego,
  • czynne prawo jazdy kat. B.
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność budowania trwałych relacji,
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
  • umiejętność organizacji pracy i orientacja na cel,
Wymagania (mile widziane)
znajomość branży elektrycznej i zagadnień związanych z elektrotechniką.
Korzyści dla kandydata
  • ubezpieczenie na życie
  • niezbędne narzędzia do pracy, w tym samochód służbowy,
  • elastyczny czas pracy
  • dużą samodzielność i możliwość wdrażania własnych rozwiązań i narzędzi,
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • pracę u lidera e-commerce B2B w Polsce, innowacyjnej firmie, która łączy stabilność zatrudnienia z nowoczesnym modelem biznesowym,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • Kafeteria MyBenefit
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • realny wpływ na kształtowanie portfolio TIM,
  • wsparcie merytoryczne zespołu oraz dawkę solidnej wiedzy na start.
  • możliwość różnorodnych szkoleń produktowych,
  • współpracę z ludźmi ciekawymi świata, którzy mają głowy pełne pomysłów i energię do ich wdrażania,
  • dodatkowy urlop
Od ponad 35 lat rozwijamy się i nieustannie zmieniamy, dążąc do doskonałości. Jesteśmy liderem hurtowej dystrybucji artykułów elektronicznych w Polsce, który dokonał rewolucji w tej branży, wdrażając po raz pierwszy na tak dużą skalę e-commerce. Tak powstał unikalny, hybrydowy model biznesowy, łączący e-handel z doświadczeniem oraz umiejętnościami naszych pracowników.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj