RHENUS FREIGHT LOGISTICS Sp. z o.o.

Specjalista ds. Transportu / Dyspozytor

ul. Magazynowa 40, Jankowo Gdańskie (powiat gdański), Pomorskie, Polska
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Planowanie dystrybucji dziennej.
  • Współpraca z kierowcami i przewoźnikami.
  • Realizacja odbiorów i dostaw klientów.
  • Obsługa zleceń w programie transportowo spedycyjnym.
  • Organizowanie transportu bezpośredniego.
Wymagania (mile widziane)
  • Min. średnie wykształcenie (mile widziane wykształcenie wyższe lub o profilu: transport, logistyka).
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, samodzielność, dokładność.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Umiejętności komunikacyjne, nastawienie na współpracę.
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym [6-14/13-21].
  • Doświadczenie w branży TSL.
Korzyści dla kandydata
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • program rekomendacji pracowników
  • brak dress code’u
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego dla pracownika i najbliższych członków jego rodziny.
  • ubezpieczenie na życie
  • Kafeterię Benefitów (w tym kartę Multisport).
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Jesteśmy częścią niemieckiej Grupy Rhenus, która jest jednym z wiodących dostawców usług logistycznych na świecie. W naszej grupie łączymy ponad 100 lat tradycji z otwartością na nowości i podejmowanie innowacyjnych działań.

W Rhenus Freight Logistics stawiamy na specjalizację. Jesteśmy spółką wydzieloną ze struktur Rhenus Logistics Polska(Rhenus Warehousing Solutions Polska), która powstała po to, aby skoncentrować swoje działania w produkcie międzynarodowego transportu drogowego i dystrybucji krajowej. Szukamy osoby, która chciałaby rozwijać firmę razem z nami!

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj