KAZAR Group Sp. z o.o.

Specjalista ds. wsparcia w Dziale Marketplace

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Mokotowska 1, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
Marketing / PR / media
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Monitoring poprawności danych.
  • Współtworzenie strategii rozwoju globalnego marki.
  • Proponowanie rozwiązań prowadzących do wzrostu sprzedaży.
  • Współpraca z działami firmy w zakresie dostarczania danych i realizacji strategii sprzedaży.
  • Współpraca z zespołem marketplace w zakresie zarządzania platformami sprzedażowymi.
  • Tworzenie i optymalizacja treści produktowych.
  • Współpraca z zewnętrznymi partnerami w celu zapewnienia prawidłowej wymiany danych.
Wymagania (oczekiwane)
  • Umiejętność zarządzania CMS lub portalami sklepów internetowych.
  • Doświadczenie w E-commerce, mile widziane w branży fashion.
  • Umiejętności posługiwania się językiem angielskim w mowie i piśmie - warunek konieczny!
  • Umiejętność pracy w Excelu.
  • Zdolności analityczne.
  • Doświadczenie w pracy z danymi podstawowymi produktów.
Korzyści dla kandydata
  • prywatna opieka medyczna
  • Umowa o pracę.
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Karta lunchowa.
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Dodatkowe świadczenia socjalne.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • karta lunchowa
  • ubezpieczenie na życie
  • program Kafeteryjny
  • Spotkania integracyjne.
  • spotkania integracyjne
  • Program Kafeteryjny.
  • Karta sportowa.
  • Praca w Zespole wyjątkowych ludzi, którzy kochają to co robią.
  • Zniżki na produkty marki Kazar.
  • Realna ścieżka kariery.
  • karta sportowa

SZACUNEK, UCZCIWOŚĆ, DOSKONAŁOŚĆ, KREATYWNOŚĆ I PASJA to wartości, które są Ci bliskie?

Już teraz zacznij swoją karierę w branży modowej, pracując z pełnymi energii i entuzjazmu pasjonatami!

Od ponad 30 lat budujemy firmę, w której butach chodzą już miliony Polaków. Nasze salony zlokalizowane są w najbardziej prestiżowych galeriach handlowych w Polsce oraz na Węgrzech a produkty dostępne są w ofercie online w ponad 150 krajach na świecie.