Arche Consulting Sp. z o.o.

Specjalista ds. zamówień z j. włoskim

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Częstochowa, Śląskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • przyjmowanie i wprowadzanie zamówień do systemu ERP,
  • czuwanie nad terminowością i monitorowanie statusów zamówień klientów,
  • prowadzenie bieżącej korespondencji oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami firmy,
  • przygotowywanie niezbędnych raportów i dokumentacji.
  • kompleksowa obsługa reklamacji logistycznych,
Wymagania (oczekiwane)
  • wysoki poziom zdolności interpersonalnych,
  • umiejętność pracy w zespole.
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel),
  • doświadczenie w obsłudze klienta (najlepiej biznesowego),
  • bardzo dobra znajomość języka włoskiego i angielskiego (min. B2)
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • pracę w międzynarodowym środowisku, dzięki czemu rozwiniesz swoje umiejętności językowe,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych oraz benefitów (karta sportowe, ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do szkoleń i kursów, preferencyjne pożyczki, inne świadczenia socjalne).
  • profesjonalne wsparcie zapewniane przez ekspertów i bardziej doświadczonych pracowników,
  • paczki świąteczne
  • preferencyjne pożyczki
  • napoje
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach językowych,
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • stabline zatrudnienie w firmie o międzynarodowej renomie,
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • parking dla pracowników
  • prywatna opieka medyczna

Chcemy łączyć Firmy i Kandydatów, pomagać w znalezieniu talentów dopasowanych do wartości i celów naszych partnerów. Wiemy, że każdy charakteryzuje się czymś wyjątkowym. Chcemy to poznać, aby lepiej i szybciej osiągać pełne dopasowanie.

Wierzymy, że najważniejszą wartością jest człowiek, a inwestycja w dobór Pracowników to inwestycja w rozwój firmy. Odpowiedni Pracownik pasuje do firmy nie tylko posiadanymi kompetencjami, ale również osobowością i wyznawanymi wartościami.

Budujemy profesjonalny, ale również przyjazny i otwarty na indywidualności wizerunek. Chcemy sprawić, by każdy Kandydat i Klient mógł poczuć się częścią naszej społeczności. Działamy na zasadzie współpracy, dajemy poczucie komfortu i zaufania, przedstawiając Pracodawcom dopasowanych Kandydatów.

Dzięki zaangażowaniu możemy lepiej zaopiekować się Kandydatami oraz Klientami. Budujemy z nimi trwałe relacje wspierając ich przez cały proces rekrutacji. Możesz być pewien, że przy naszej pomocy znajdziesz odpowiedniego Pracodawcę.

Podążając za nasza naczelną dewizą - „Daj się poznać” - gwarantujemy nie tylko przyspieszony proces, ale przede wszystkim lepsze dopasowanie.