ZAMEL spółka z o.o.

Specjalista ds. Zaopatrzenia

ul. Zielona 27, Pszczyna (powiat pszczyński), Śląskie, Polska
Kategorie:
Sprzedaż
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • pozyskiwanie nowych dostawców w kraju i zagranicą
  • negocjowanie warunków handlowych
  • zapewnienie zaopatrzenia w zakresie podległych grup materiałowych
  • realizacja i monitorowanie procesu zakupu od zamówienia do dostawy
  • działania w systemie informatycznym z zakresu zaopatrzenia
  • analiza zakupów pod względem produkt-cena-jakość-logistyka
  • monitorowanie cen giełdowych strategicznych surowców
  • ocena i kontrola rozwoju współpracy z dostawcami
  • podejmowanie decyzji co do poziomu cen i zapasów magazynowych
  • realizacja procesu reklamacyjnego dostaw
  • sporządzanie okresowych raportów
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji
  • wyjazdy służbowe, udziały w targach
Wymagania (mile widziane)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • działanie zorientowane na wyniki
  • znajomość branży tworzyw sztucznych, metalowych, pokrywania powierzchni (galwanizacja, lakiernictwo itp.)
  • znajomość branży części elektronicznych oraz mechanicznych
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • preferowane wykształcenie średnie techniczne
  • doświadczenie w pozyskiwaniu nowych źródeł zakupu oraz prowadzeniu negocjacji warunków handlowych w kraju i za granicą
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wytrwałość w dążeniu do celu
  • doświadczenie w pracy z systemem ERP (preferowany IFS)
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • bardzo dobra umiejętność obsługi MS Excel
  • korzyści pozapłacowe (m.in. dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne)
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • paczki świąteczne
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie zajęć sportowych
ZAMEL to polski producent z 35-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX, bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, inteligentnego domu EXTA LIFE, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj