ORNSSON SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Specjalista ds. zarządzania wiedzą

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Marketing / PR / media
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Proponowanie rozwiązań szkoleniowych, prowadzenie coaching’ów
  • Podejmowanie działań poprawiających stan wiedzy pracowników.
  • Tworzenie materiałów szkoleniowych
  • Odpowiedzialność za wytyczne materiały, publikacje oraz komunikację nowości w zespole
  • Analiza wybranych przypadków obsługi klienta w kontekście poszukiwania możliwości zwiększenia satysfakcji i pozytywnych doświadczeń w kontakcie z firmą.
  • Odpowiedzialność za ciągły monitoring jakości funkcjonujących procesów obsługi klienta.
Wymagania (oczekiwane)
  • Znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym.
  • Znajomość technik tworzenia prezentacji szkoleniowych
  • Dostępność w pełnym wymiarze godzin.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne.
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność.
  • Inicjatywa w działaniu.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.
  • Doświadczenia w prowadzeniu szkoleń
Korzyści dla kandydata
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę, B2B, UZ.
  • Dostęp do platformy Multikafeteria.
  • prywatna opieka medyczna
  • Prywatna opieka zdrowotna.
  • Rozwój zawodowy – ciekawe zadania, szkolenia.
  • Hybrydowy model pracy
  • Atrakcyjną, stabilną i pełną wyzwań pracę.
Ornsson Solutions to polska firma doradcza, specjalizująca się w projektach consultingowych i outsourcingu usług z obszaru Learning & Development.