Fundacja JiM

Specjalista HR

Miejsce zatrudnienia
ul. Tatrzańska 105, Łódź, Łódzkie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
HR
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Wsparcie procesu onboardingu
  • Tworzenie raportów i zestawień – fundamentem naszych działań są dane, dlatego raporty są codziennością
  • Dokonywanie analizy potrzeb szkoleniowych oraz organizacja szkoleń
  • Realizowanie działań employer brandingowych we współpracy z działem komunikacji
  • Kontrola działań związanych z przeprowadzaniem rocznej oceny pracy
  • Realizacja działań rekrutacyjnych, od publikowania ogłoszeń po prowadzenie spotkań z kandydatami
  • Koordynowanie procesu aktualizacji ścieżek karier i opisów stanowisk
Wymagania (oczekiwane)
  • Inicjatywa i spostrzegawczość, bo detale są ważne
  • Znajomość narzędzi HR w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi
  • Doświadczenie w HR, zwłaszcza w rekrutacji i szkoleniach
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Pasja i zrozumienie HR – ponieważ to więcej niż praca
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, w tym umiejętność pracy zespołowej
Wymagania (mile widziane)
  • Doświadczenie w employer brandingu – pomóż nam błyszczeć
  • Znajomość systemów ATS, takich jak eRecruiter
Korzyści dla kandydata
  • Ruchomy czas pracy – zacznij dzień między 7:30 a 8:30
  • Pakiet benefitów – dbamy o Twoje dobre samopoczucie
  • Możliwość rozwoju i realizacji szczytnej misji organizacji JiM – robimy coś co ma znaczenie
  • Wspieranie w rozwoju zawodowym – rośnij razem z nami
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • pełen onboarding
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • ubezpieczenie na życie
  • Pracę na pełen etat na umowę o pracę – stabilność przede wszystkim
  • Jasne i przejrzyste ścieżki kariery powiązane ze wzrostem wynagrodzenia – pokażemy Ci drogę do sukcesu
  • prywatna opieka medyczna
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – cenimy Twój wkład

Fundacja JiM tworzy lepszy świat dla osób autystycznych i neuroróżnorodnych. Świat, w którym każdy człowiek może zrealizować swój potencjał. Od lat Fundacja działa na terenie całej Polski codziennie zmieniając rzeczywistość tysięcy osób autystycznych, każdego dnia prowadzi działania związane z edukacją, terapią, diagnozą, zwiększaniem świadomości społecznej, a także pomocą prawną. Obecnie zatrudniamy ponad 150 osób, w związku z otwarciem placówki diagnostyczno-terapeutycznej w Warszawie zatrudnienie zwiększy się do 250 osób.

Obecnie do naszego zespołu szukamy Specjalisty ds. kontrolingu. Więc zastanów się: czy masz nosa do analizy danych finansowych? Czy kochasz wyzwania związane z kontrolą budżetów i doskonale orientujesz się w świecie liczby? Jeśli Twoje odpowiedzi to "tak", to ta oferta jest dla Ciebie!

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj