Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o.

Specjalista/-ka ds. materiałów POS

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa na zastępstwo

Miejsce zatrudnienia
ul. Wiertnicza 126, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Praca stacjonarna
Praca hybrydowa
Kategorie:
Marketing / PR / media
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • wsparcie Kierownika Działu w bieżących zadaniach operacyjnych
  • udział w przygotowaniu i wizualizacji materiałów ekspozycyjnych do sklepów
  • nadzór nad realizacją projektów i bezpośredni kontakt z dostawcami
  • koordynacja produkcji i dystrybucji materiałów
Wymagania (oczekiwane)
  • posiadasz prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie wyższe pełne (techniczne lub informatyczne bądź ekonomiczne)
  • zdolność analitycznego myślenia (praca wymaga organizacji i kreatywności)
  • znasz bardzo dobrze język angielski (C1)
  • doświadczenie przy produkcji materiałów reklamowych i/lub w logistyce mile widziane
  • pakiet MS Office nie ma przed Tobą tajemnic
Korzyści dla kandydata
  • spotkania integracyjne
  • prywatna opieka medyczna
  • paczki świąteczne
  • parking dla pracowników
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość pracy zdalnej
  • dostęp do wybranych benefitów
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • owoce
  • kawa / herbata
Ferrero to firma rodzinna o prawdziwie innowacyjnym podejściu i międzynarodowych perspektywach, znana z kultowych marek, takich jak Nutella®, Tic Tac®, Ferrero Rocher®, Raffaello®, Kinder Bueno® i Kinder Surprise®. Wraz ze wzrostem popularności naszych marek rośnie również nasz ogólnoświatowy zasięg. Reprezentowana w 55 krajach, produktami sprzedawanymi w ponad 170 krajach, Grupa Ferrero jest kochana przez pokolenia na całym świecie. Sekret naszego globalnego sukcesu? Prawie 35 000 oddanych pracowników, którzy z troską i wysoką jakością tworzą firmę, kreują kariery i marki, z których jesteśmy dumni. Dołącz do nas, a możesz być jednym z nich.