Wielton SA

Specjalista / Specjalistka ds. ciągłego doskonalenia

ul. Rymarkiewicz 6, Wieluń (powiat wieluński), Łódzkie, Polska
Kategorie:
Produkcja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • opracowywanie i wdrażanie nowych procesów oraz ulepszanie istniejących,
  • rozwijanie metodologii skutecznego rozwiązywania problemów.
  • współpraca z różnymi działami firmy w celu zapewnienia ciągłego doskonalenia operacyjnego,
  • wdrażanie oraz rozwijanie standardów funkcjonujących w organizacji taki jak 5S, zarządzanie wizualne, struktura APU itp.,
  • organizacja szkoleń,
  • raportowanie postępów oraz rekomendowanie rozwiązań optymalizacyjnych,
  • nadzór na systemem sugestii pracowniczych,
  • analiza istniejących procesów w firmie i identyfikacja obszarów do optymalizacji z zakresu Lean Manufacturing,
Wymagania (oczekiwane)
  • motywacja do ciągłego doskonalenia i dążenie do osiągania celów,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, mile widziane w branży produkcyjnej,
  • kreatywność, siła przebicia,
  • wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów
  • umiejętność analizy danych i raportowania,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz zdolność do pracy zespołowej,
Wymagania (mile widziane)
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • znajomość narzędzi i metodologii Lean, Six Sigma będzie dodatkowym atutem,
  • codzienne wyzwania w dynamicznym środowisku produkcyjnym i szybki rozwój zawodowy,
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy koncepcyjnej i projektowej, szansę wdrażania własnych rozwiązań,
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • szansę pracy w kontekście międzynarodowym,
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ciekawe zadania i projekty, które wyprzedzają konkurencję,
  • mieszkanie służbowe
  • preferencyjne pożyczki
  • pakiet benefitów zawierający m.in.: pakiet medyczny oraz sportowy Medicover, dofinansowanie studiów, dodatkowe ubezpieczenie.
  • dofinansowanie do posiłku
  • dofinansowanie nauki języków

Grupa Wielton to jeden z trzech głównych producentów naczep, przyczep i zabudów samochodowych w Europie oraz jeden z dziesięciu największych w branży. Nasza misja to dostarczanie najlepszych rozwiązań transportowych opartych na wartościach takich jak ludzie, inicjatywa, jakość i bezpieczeństwo. Działamy globalnie, sprzedając nasze produkty w 35 krajach Europy, Azji i Afryki. Z ponad 75 000 naczep i przyczep z logo Wieltonu na drogach obsługujemy klientów z sektorów transportu, budownictwa, produkcji, dystrybucji i rolnictwa.

Do nowo otwartego Distribution Center Wielton Group w Wieluniu poszukujemy nowych talentów.

Nasza firma skupia się na innowacyjnych rozwiązaniach i dynamicznym rozwoju, zatrudniając ponad 3000 pracowników, w tym 300 inżynierów i konstruktorów.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj