Steripack Medical Poland Sp. z o.o.

Specjalista / Specjalistka ds. Kontroli Jakości

ul. Japońska 1, Jelcz-Laskowice (powiat oławski), Dolnośląskie, Polska
Kategorie:
Produkcja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Opracowywanie specyfikacji materiałów wyjściowych, wyrobów gotowych, procedur pobierania prób, metod badań
  • Wsparcie działu produkcji w codziennym rozwiązywaniu problemów
  • Dobór narzędzi i technik pomiarowych, wykonywanie pomiarów, przygotowanie raportów, statystyczna analiza danych
  • Zarządzanie procesem reklamacji do dostawców
  • Udział w audytach klientów, jednostek rządowych
  • Bieżące analizowanie i monitorowanie wyników jakościowych
  • Przygotowywanie i nadzorowanie dokumentacji jakościowej
Wymagania (mile widziane)
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność na stanowisku
  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek techniczny)
  • Znajomość i stosowanie aktualnych wymagań prawnych oraz standardów jakościowych dla wyrobów medycznych i produktów leczniczych (ISO 13485, GMP)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość obsługi komputera - MS Office
  • Umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych i czytania rysunków technicznych
Korzyści dla kandydata
  • prywatna opieka medyczna
  • napoje
  • paczki świąteczne
  • Pracę w profesjonalnym i zgranym zespole
  • owoce
  • Rozbudowany pakiet prywatnej opieki medycznej oraz benefitów pozapłacowych
  • strefa relaksu
  • karty przedpłacone
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • siłownia w biurze
  • inicjatywy dobroczynne
  • kawa / herbata
  • myBenefit
  • Ciekawe wyzwania i możliwość ciągłego rozwoju
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • opieka stomatologiczna
  • brak dress code’u
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • Zatrudnienie w stabilnej i perspektywicznej firmie z branży medycznej
  • spotkania integracyjne

SteriPack is 100% focused on contract manufacturing services for medical device under ISO 13485 system and contract packaging services for the pharmaceutical industry under cGMP. Founded over 25 years ago, SteriPack was born from a desire to do it better. Better customer focus, better lead times, better manufacturing processes, better quality control, but most importantly a better approach to solving customer problems.

Today SteriPack hosts five ISO Class 7 & 8 clean room manufacturing facilities strategically located across Europe, Asia & North America.

SteriPack contributes to create an encouraging work environment. We respect people, build successful teams and give opportunities to develop.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj