Platinum Mountain Hotel & SPA

Specjalista / Specjalistka ds. rekrutacji i administracji HR

ul. Kilińskiego 15b, Szklarska Poręba (powiat karkonoski), Dolnośląskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
HR
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Koordynacja programu praktyk i staży,
  • Wspieranie działań związanych z komunikacją wewnętrzną oraz innych projektów realizowanych przez dział,
  • Bliska współpraca z HR Managerem w zakresie prowadzonych projektów.
  • Monitorowanie wskaźników rekrutacyjnych oraz analiza rynku pracy i trendów rekrutacyjnych w celu dostosowania strategii rekrutacyjnej firmy,
  • Zarządzanie bazą danych kandydatów i utrzymywanie relacji z potencjalnymi pracownikami,
  • Przeprowadzanie pełnego procesu rekrutacyjnego, w tym tworzenie i publikacja ogłoszeń, selekcja aplikacji, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych i kontakt z kandydatami,
  • Przygotowywanie i aktualizacja dokumentów i procedur HR,
  • Administrowanie platformą onboardingową oraz prowadzenie działań związanych z wdrożeniem nowych pracowników i organizacja szkoleń wdrożeniowych,
  • Planowanie i organizacja działań związanych z rekrutacją, w tym targi pracy, eventy rekrutacyjne, kontakty z biurami karier i aktywność employer branding,
Wymagania (mile widziane)
  • Doświadczenie w obsłudze systemów ATS oraz narzędzi HRIS,
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • Otwartość, kreatywność, lekkie pióro oraz dbałość o szczegóły.
  • Umiejętność przeprowadzania skutecznych rozmów kwalifikacyjnych,
  • Umiejętności analizy i raportowania danych związanych z rekrutacją i HR,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word) oraz programu Canva,
  • Min. 2 letnie doświadczenie w rekrutacji kandydatów na różne stanowiska,
  • Umiejętność budowania relacji z kandydatami i współpracy ze szkołami branżowymi i wyższymi,
Korzyści dla kandydata
  • program MultiLife Extra
  • program rekomendacji pracowników
  • Parking dla pracowników.
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze komunikacji, employer brandingu, rozwoju pracownika i wielu innych,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o formę współpracy zgodną z Twoimi preferencjami,
  • mieszkanie służbowe
  • Program Poleceń Pracowniczych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach działu oraz w strukturach hotelu, a także udziału w szkoleniach organizowanych przez hotel,
  • W przypadku relokacji, możliwość zakwaterowania na terenie resortu,
  • Atrakcyjne zniżki na masaże i zabiegi SPA oraz korzystanie z oferty gastronomicznej resortu, a także pobyty w hotelach z grupy Górskie Resorty,
  • śniadania pracownicze
  • Paczki świąteczne,
  • kawa / herbata
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Program MultiLife Extra,
  • parking dla pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • Śniadania pracownicze,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • ubezpieczenie na życie
  • Udział w programie motywacyjnym #PlatynowaKariera, który wiąże się z szeregiem benefitów,
  • spotkania integracyjne
  • napoje
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • owoce
  • Przyjazną atmosferę pracy w pełnym pozytywnej energii i zgranym zespole,
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie nauki języków
Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksusowy Hotel 5* oraz 11 komfortowych Apartamentowców i Platinum Adults, obiekt dedykowany dla gości dorosłych 12+. Resort dysponuje blisko 150 pokojami oraz 400 apartamentami, 5 salami konferencyjnymi i oferuje swoim gościom bogatą, rodzinną infrastrukturę z kompleksem basenów, saun, siłownią oraz strefą SPA Dr Irena Eris Beauty, a także trzema restauracjami a'la carte i lobby barem.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj