Carlsberg Polska

Specjalista / Specjalistka ds. Rozwoju Nowych Produktów

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Marketing / PR / media
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • W nowej roli będziesz brać czynny udział w procesie rozwoju innowacji od konceptu do wdrożenia (nowe produkty, formaty);
  • Będziesz wspierać budowanie Bussiness Case’ów dla projektów NPD;
  • W codziennej pracy będziesz współpracować z różnymi działami wewnątrz firmy oraz zewnętrznymi firmami wspomagającymi proces innowacji.
  • Do Twoich obowiązków będzie należało śledzenie trendów oraz nowinków zarówno w branży piwnej, jak i całej gałęzi spożywczej;
Wymagania (oczekiwane)
  • Komunikujesz się w języku angielskim na poziomie min. B2+ (projekty prowadzone są w języku angielskim)
  • Jesteś osobą komunikatywną, która lubi współpracę zespołową;
  • Chcesz pracować w PRAWDOPODOBNIE Najlepszym Zespole na świecie :)
  • Charakteryzuje Cię dobra organizacja pracy, skrupulatność oraz nastawienie "can do";
  • Znasz w praktyce bardzo dobrze Excela;
  • Posiadasz umiejętności zjednywania innych do swoich pomysłów, pasję oraz poczucie humoru;
  • Posiadasz min. dwuletnie doświadczenie zdobyte w dziale zakupów, dziale marketingu, jakości, badań i rozwoju lub w dziale planowania;
Korzyści dla kandydata
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • produkty Carlsberg Polska na święta
  • napoje
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • jasny system premiowy
  • dodatkowy urlop
  • parking dla pracowników
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie zajęć sportowych
Jeśli tu jesteś to NAJPRAWDOPODOBNIEJ rozważasz aplikację do PRAWDOPODOBNIE Najlepszego Zespołu na świecie! Dlaczego tak o sobie mówimy? Bo praca w Carlsberg Polska to coś więcej. To relacje, wartości, pasje, różnorodność, równe szanse i inkluzywność. To, jak pracujemy i jak się rozwijamy jest doceniane przez nasz zespół, a dowodem na to jest I. miejsce w rankingu „Poland’s Best Employers 2023” w kategorii FMCG.