Euvic IT

Specjalista / Specjalistka IT

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
IT i telekomunikacja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Współpraca z dostawcami sprzętu i oprogramowania
  • Usuwanie problemów i usterek w działaniu sprzętu oraz oprogramowania
  • Instalacja i konfigurowanie oprogramowania na urządzeniach pc i urządzeniach peryferyjnych
  • Realizacja zgłoszeń w lokalizacji klienta
  • Pomoc użytkownikom w zakresie korzystania z systemów informatycznych
  • Wsparcie techniczne użytkowników systemów informatycznych
Wymagania (oczekiwane)
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Microsoft Windows, Microsoft Office
  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane kierunki techniczne
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Gotowość do podjęcia tygodniowych dyżurów, raz w miesiącu
  • Umiejętności pracy w zespole i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność analizy problemów programowo-sprzętowych
  • Bardzo dobra znajomość instalacji urządzeń peryferyjnych (skanery, drukarki, itp.)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość zagadnień sieci LAN, usług katalogowych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku lub z podobnym zakresem obowiązków
Wymagania (mile widziane)
  • Preferencje w kierunku pracy zespołowej – wsparcie zespołów IT
  • Certyfikaty potwierdzające posiadane umiejętności
Korzyści dla kandydata
  • karty sportowe (Multi Sport, Medicover Sport)
  • Pracę w stale rozwijającej się firmie, która dba o przyjazne relacje i ceni sobie dobrą atmosferę
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna

W obszarze IT i biznesu wspieramy codzienną pracę ponad 40 000 użytkowników w kilkunastu krajach. Świadczymy usługi pełnozakresowego i selektywnego outsourcingu IT takie jak: service desk i wsparcie użytkowników (w wielu językach, w trybie 24/7/365), administracja systemami i aplikacjami oraz monitoring infrastruktury i systemów. Udostępniamy profesjonalne centrum przetwarzania danych (TIER3), z którego świadczymy usługi w modelu chmurowym, m.in. Disaster Recovery as a Service, Archive as a Service, Infrastrusture as a Service, Back-up i DR as a Service dostępne zarówno z chmury prywatnej, publicznej jak i hybrydowej. Przeprowadzamy specjalizowane audyty obszarów IT oraz dostarczamy własne, nowoczesne narzędzie do zarządzania procesami biznesowymi klasy ITSM ATMOSFERA® (jedyny polski system certyfikowany na zgodność z wytycznymi ITIL). Nasze portfolio usługowe koncentruje się także na rozwiązaniach z zakresu cyberbezpieczeństwa, a ofertę produktową uzupełnia sprzęt od czołowych dostawców rynku ICT. Cieszymy się zaufaniem liderów rynku polskiego i zagranicznego, takich jak Zelmer, Grupa Engie, Danone, Play, Deutsche Bank, Itaka, Cez Polska. Jesteśmy członkiem największej w regionie CEE federacji spółek IT - Grupy Euvic.

Branża: Konsulting w zakresie outsourcingu i offshoringu

Wielkość firmy: 201-500 pracowników

Siedziba główna: Kraków, małopolskie

Założona: 2001