Sanden Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Specjalista Utrzymania Ruchu

ul. Fabryczna 11, Polkowice (powiat polkowicki), Dolnośląskie, Polska
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • dokonywanie okresowych przeglądów
  • utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne potrzebne do bieżących napraw maszyn i urządzeń
  • zapewnienie ciągłości produkcji
  • usprawnianie procesu produkcyjnego
  • sporządzanie analiz, raportowanie pracy
Wymagania (mile widziane)
  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • znajomość programowania robotów
  • znajomość programowania sterowników PLC
  • umiejętność pracy zespołowej
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • znajomość zagadnień mechanicznych, pneumatycznych, hydraulicznych związanych z funkcjonowaniem maszyn i urządzeń
  • uprawnienia SEP E1
  • znajomość zagadnień z dziedziny automatyki, elektryki i mechatroniki
  • posiadanie uprawnień spawalniczych
Korzyści dla kandydata
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • owoce
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę
  • przyjazną atmosferę :)
  • pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie do karty Multisport, kantyny zakładowej, dodatki wakacyjne i świąteczne z ZFŚS)

Sanden Manufacturing Poland jest Spółką wchodzącą w skład japońskiego Holdingu Sanden – wiodącego producenta kompresorów do klimatyzacji samochodowych. Jesteśmy stabilnym pracodawcą działającym na rynku już 75 lat. Zakład produkcyjny w Polsce istnieje od 2004 roku. Nasza firma jest obecna w 26 krajach na 5 kontynentach. Sanden zatrudnia ponad 13 000 ludzi na świecie i około 900 w Polsce.

Czy chciałbyś podjąć się nowych wyzwań i pochwalić swoimi umiejętnościami, zarówno zawodowymi, jak i osobistymi?

Zacznij od wysłania swojej aplikacji. Z pewnością się z nią zapoznamy.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj