MCX Sp.z o.o

Specjalista/ka ds. Obrotu Energią Elektryczną

Miejsce zatrudnienia
ul. Gotarda 9, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Pozostałe oferty pracy
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Kreowanie i opracowywanie rozwiązań funkcjonalnych dla "Platformy Reo.pl" wynikających z potrzeb obsługi nowych modeli biznesowych i ofert handlowych, w tym kontraktów PPA
  • Współpraca z OSP i Operatorami Systemu Dystrybucyjnego (OSDp) w zakresie pozyskiwania danym pomiarowo-rozliczeniowych
  • Współpraca z Działem Marketingu oraz Działem Sprzedaży w zakresie wprowadzania "Platformy Reo.pl" na rynek polski i rynki zagraniczne
  • Rozwój i obsługa systemu informatycznego "Platforma Reo.pl" (platforma obrotu energią elektryczną z OZE on-line) – projekt własny
  • Współpraca z Operatorem Systemu Przesyłowego (OSP) w zakresie obsługi systemu WIRE i CSIRE
  • Testowanie i analizowanie działania "Platformy Reo.pl" oraz innych systemów informatycznych wykorzystywanych przez Spółkę do prowadzenia obrotu energią z OZE
Wymagania (mile widziane)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w tym w szczególności MS Excel
  • Znajomość przepisów z zakresu prawa energetycznego
  • Wykształcenie uzupełniające ekonomiczne będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość rynku energii elektrycznej
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki – rynek energii, elektroenergetyka, odnawialne źródła energii)
  • Znajomość języka angielskiego na poziome B2/C1 wg. skali Rady Europy
Korzyści dla kandydata
  • spotkania integracyjne
  • Wspierającą kulturę pracy
  • Hybrydowy model pracy
  • Cztery premie w roku
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży OZE
  • dofinansowanie nauki języków
  • inicjatywy dobroczynne
  • zajęcia jogi
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • program emerytalny
  • możliwość pracy zdalnej
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych i benefitów: opieka medyczna, karta multisport, system kafeteryjny, dofinansowanie języka angielskiego, program emerytalny, zajęcia jogi
  • firmowa biblioteka
  • owoce
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

Reo.pl to polska spółka specjalizująca się w obrocie energią elektryczną w 100% pochodzącą ze źródeł odnawialnych. Reo.pl Sp. z o.o. wywodzi się z grupy kapitałowej, której działalność została zapoczątkowana w 2007 i skupiała się na produkcji zielonej energii pozyskiwanej z instalacji wiatrowych, biogazowych oraz farm fotowoltaicznych. W obrębie grupy powstają także rozwiązania z obszaru Smart City, IT i Cyber Security.

Szeroka wiedza z obszaru proekologicznych inwestycji, znajomość przepisów prawnych oraz realiów polskiego rynku OZE przekłada się na realizację projektów zmierzających do pozyskiwania energii z odnawialnych źródeł na najwyższym światowym poziomie.

Więcej informacji na temat profilu działalności Reo.pl znajduje się na stronie www.reo.pl.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj