DSV Global Transport and Logistics

Specjalista/ka ds. Obsługi Klienta

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Magnice (powiat wrocławski), Dolnośląskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
Administracja biurowa
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Koordynacja prawidłowego procesu realizacji zamówień
  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji oraz obieg dokumentów
  • Staranne i sumienne prowadzenie dokumentacji magazynowej oraz jej archiwizowanie
  • Rejestracja i przetwarzanie przesyłek magazynowych w systemie WMS
  • Kontrola stanów magazynowych, nadzór i realizacja procesu inwentaryzacji
  • Przygotowywanie raportów jakościowych i wolumenowych dla Klienta
  • Kontrola dokumentacji załadunków
  • Analiza bieżącej realizacji zleceń
  • Kompleksowa obsługa zgłoszeń reklamacyjnych Klientów zewnętrznych i wewnętrznych
  • Codzienny kontakt mailowy i telefoniczny z Klientem
  • Współpraca z innymi działami firmy
Wymagania (oczekiwane)
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel, Outlook, MS Teams)
  • Komunikatywność i umiejętność efektywnej współpracy w Zespole
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 2 zmianowym
  • Doświadczenie w Dziale Obsługi Klienta operatora logistycznego lub w pracy w dziale administracji magazynu
  • Doświadczenie w pracy w systemach WMS
  • Łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji z Klientami
  • Skrupulatność, zaangażowanie, odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Zdolności analityczne i bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym (współpraca z Klientem anglojęzycznym)
Korzyści dla kandydata
  • firmowa drużyna sportowa
  • ergonomiczne miejsce pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w nowym oddziale w Magnicach
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • Pracę w organizacji o globalnym zasięgu
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość wdrażania innowacji oraz własnych pomysłów
  • Dofinansowany posiłek
  • Prezenty świąteczne
  • Możliwość awansu w ramach powstającej struktury
  • Dofinansowanie lekcji Business English
  • Grupy sportowe
  • Ergonomiczne miejsce pracy
  • Karta sportowa
  • paczki świąteczne

Grupa DSV to jedna z czołowych firm z branży TSL (transport, spedycja, logistyka) na świecie. Nasza główna siedziba znajduje się w Danii, pozostałe – w ponad 90 krajach świata.

W DSV działają 3 spółki operacyjne: DSV Solutions | DSV Air&Sea | DSV Road.

Oprócz nich w Polsce znajdują się także: DSV Services | DSV ISS.

DSV Solutions z siedzibą w Pęcicach dynamicznie się rozwija. Zatrudniamy ponad 400 fantastycznych pracowników, a ta liczba wciąż wzrasta.

Logistyka kontraktowa to nasza specjalność.

Zatrudniamy w obszarach zarządzania operacjami magazynowymi, administracji procesów magazynowych, kontroli zapasów oraz działów wspierających nasze operacje takich jak kontroling finansowy, jakość, IT, HR.