RSM Poland

Specjalista/Specjalistka w Dziale Marketingu

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Droga Dębińska 3B, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Praca stacjonarna
Praca hybrydowa
Kategorie:
Marketing / PR / media
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Opracowywanie materiałów marketingowych we współpracy z innymi działami firmy;
  • Aktywny udział w organizacji wydarzeń marketingowych (np. webinaria, konferencje, wydarzenia firmowe);
  • Tworzenie postów, grafik, krótkich materiałów filmowych;
  • Projektowanie materiałów graficznych (np. szablony dokumentów, grafiki, prezentacje);
  • Monitorowanie i analiza konkurencji oraz trendów na rynku.
  • Prowadzenie firmowych profili w mediach społecznościowych (np. Instagram, Facebook, LinkedIn);
Wymagania (oczekiwane)
  • Dobra znajomość MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
  • Sprawne posługiwanie się poprawną polszczyzną i tzw. lekkie pióro.
  • Podstawowa znajomość programów firmy Adobe (InDesign, Illustrator, Photoshop);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • Znajomość social mediów i umiejętność tworzenia treści do nich;
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Praktyczna wiedza w zakresie stosowania narzędzi marketingowych;
Wymagania (mile widziane)
Zainteresowanie SEO, digital marketingiem.
  • Każdemu pracownikowi zapewniamy bogaty i zróżnicowany pakiet benefitów, dopasowany do jego preferencji i możliwości - do wyboru m. in. pakiety medyczne, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport, bilety do kina, teatru, koncerty, vouchery na zakupy.
  • Prezenty świąteczne i upominki na inne okazje;
  • Akcje CSR - regularnie uczestniczymy w różnorodnych akcjach prospołecznych. Liczymy także na Twoje zaangażowanie;
  • Realna możliwość awansu pionowego i udziału w rozwoju Działu Prowadzenia Ksiąg Rachunkowych;
  • spotkania integracyjne
  • Elastyczny czas pracy w godzinach 7:00-9:00 i 15:00-17:00;
  • brak dress code’u
  • Wewnętrzne kursy językowe - zapewniamy dostosowane do umiejętności językowych, bezpłatne kursy z języka angielskiego/niemieckiego;
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Środowisko pracy ceniące sobie wzajemne wsparcie, zaufanie i współpracę;
  • Dostęp do poradni oferującej wsparcie psychologów, dietetyków, psychoterapeutów, pedagogów itp.;
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • Szkolenia indywidualne i grupowe - kwalifikacje to podstawa. Zapewniamy naszym pracownikom możliwość udziału w licznych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;
  • program rekomendacji pracowników
  • Firmowe rozrywki sportowe: turniej piłkarski RSM European Football Tournament, drużyny biegowe.
  • możliwość pracy zdalnej
  • Atrakcyjna lokalizacja biura w centrum miasta;
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie nauki języków
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • Wyjścia integracyjne, imprezy wewnętrzne, wigilie firmowe, RSM World Day;
  • Owoce w biurze, Pizza Day - w każdy drugi piątek miesiąca oraz inne smaczne niespodzianki;
  • owoce

RSM Poland jest członkiem RSM, wiodącej sieci niezależnych firm doradczych i audytorskich, która posiada 820 biur w 120 krajach i zatrudnia więcej niż 64.000 specjalistów na świecie.

RSM Poland to profesjonalni doradcy i zaufani partnerzy w biznesie. Jako zespół ponad 280 specjalistów oferujemy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorcom kompleksowe doradztwo podatkowe i gospodarcze. Rozbudowaną ofertę usług kierujemy do przedsiębiorstw polskich oraz spółek zagranicznych, które otwierają swoje oddziały w naszym kraju.

W Polsce jesteśmy jedną z 15 największych firm w swojej branży. Działamy aktualnie w czterech lokalizacjach: Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach, kompleksowo dbając o interesy firm zarówno na rynkach krajowych, jak i międzynarodowych.

Zdajemy sobie sprawę, że naszym największym kapitałem są ludzie i dokładamy wszelkich starań, aby kwalifikacje każdego członka naszego zespołu były na jak najwyższym poziomie i podlegały ciągłemu doskonaleniu.