DTA Sp. z o.o.

Spedytor międzynarodowy

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Kurta Aldera 44, Chorzów, Śląskie, Polska
Kategorie:
Administracja biurowa
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Przygotowywanie ofert dla klientów oraz optymalizacja kosztów transportowych
  • Współpraca z terminalami, agencjami celnymi, partnerami i podwykonawcami firmy
  • Przygotowanie dokumentacji spedycyjnej i innych prac administracyjnych
  • Aktywne pozyskiwanie klientów i budowanie długotrwałych relacji biznesowych
  • Dbanie o wysoką jakość terminowość realizowanych zleceń
  • Planowanie i organizacja zleceń spedycyjnych w transporcie drogowym
Wymagania (oczekiwane)
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego poziom - B2
  • Dobra znajomość rynku przewoźników drogowych
  • Nastawienie na pracę zespołową
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Min. 2 lata doświadczenia w spedycji drogowej
  • Samodzielność i sprawność w działaniu i podejmowaniu decyzji
  • Umiejętność negocjacji, budowania i utrzymywania relacji z klientami
  • Wykształcenie min. średnie, preferowany kierunek logistyczny
  • pracę i rozwój w zgranym zespole (dobra atmosfera w pracy jest dla nas bardzo ważna)
  • dofinansowanie nauki języków
  • atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, rozbudowana ochrona w ramach polisy ubezpieczeniowej, mieszkania wypoczynkowe, karta multisport i inne)
  • spotkania integracyjne
  • prywatna opieka medyczna
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
  • darmowy parking pod biurem
  • naukę języków obcych z eTutor (angielski, niemiecki, hiszpański)
  • ubezpieczenie na życie
DTA to grupa firm o zasięgu międzynarodowym, oferujących usługi w zakresie obsługi celnej, spedycyjnej, magazynowej oraz logistyki kontraktowej. Działamy na rynku od 1991 roku. Certyfikat AEO potwierdza naszą wiarygodność jako solidnego partnera w międzynarodowej wymianie towarowej.