New Wave International Cargo Sp. z o.o. Sp. K

Spedytor Międzynarodowy

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
ul. Kadłubowców 2, Gdynia, Pomorskie, Polska
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Budowanie długofalowej współpracy z klientami
  • Współpraca z działami wspierającymi
  • Nadzór oraz bieżąca obsługa zleceń transportowych w zakresie spedycji
  • Nawiązywanie współpracy z przewoźnikami
  • Praca na giełdach transportowych
  • Dbanie o wysoką jakość oferowanych usług transportowych i ich terminowość
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przewozem towarów
  • Nadzór nad dokumentacją transportową
Wymagania (oczekiwane)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, znajomość drugiego języka mile widziana
  • Znajomość giełd transportowych
  • Doświadczenie na stanowisku spedytora drogowego
  • Obowiązkowość, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu
  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Bardzo dobra obsługa komputera
Wymagania (mile widziane)
Własna baza klientów i przewoźników
Korzyści dla kandydata
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Nieformalną i przyjazną atmosferę w zgranym zespole
  • System poleceń pracowniczych z wysokimi bonusami finansowymi
  • Opiekę działów wspierających w zakresie rozliczeń, windykacji, reklamacji itp.
  • Pracę w nowoczesnym biurze w atrakcyjnej lokalizacji
  • Atrakcyjny i transparentny system premiowy
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników
  • owoce
  • ubezpieczenie na życie
  • Brak dress code i korporacyjnych absurdów
  • prywatna opieka medyczna
  • Imprezy integracyjne
  • Wsparcie Działu Handlowego
  • Atrakcyjny wachlarz benefitów: multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B i bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Rozwój i możliwość awansu w strukturach firmy
  • Profesjonalne wdrożenie

New Wave International Cargo to amerykańska firma z branży TSL z ponad 20-letnim doświadczeniem, działająca na terenie USA i Polski i specjalizująca się w spedycji morskiej, drogowej i lotniczej.

Jesteśmy firmą oferującą możliwość pracy, rozwoju i kariery w międzynarodowym środowisku. Tworzymy zgrany zespół, w którym liczą się ludzie, a jakość świadczonych usług jest dla nas priorytetem.

W związku z silnym rozwojem naszych usług, do naszego zespołu Spedycji Drogowej poszukujemy obecnie doświadczonych osób na stanowisko Spedytora Międzynarodowego.