Samskip Logistics sp. z o.o.

Spedytor międzynarodowy

Wynagrodzenie
7 000,00 - 8 300,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
ul. Aleja Generała Józefa Hallera 165, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Realizacja założeń budżetowych,
  • Budowa długofalowej współpracy z Klientami oraz przewoźnikami,
  • Rozliczanie transportów oraz praca na wewnętrzynym systemie TMS (faktury oraz zlecenia),
  • Optymalizacja kosztów transportowych,
  • Dbanie o najwyższą jakość usług transportowych oferowanych klientom,
  • Współpraca z innymi dzialami firmy.
Wymagania (mile widziane)
  • Samodzielność,
  • Rozwój nowych projektów transportowych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (w mowie i piśmie),
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie i utrzymywanie dotychczasowej współpracy z klientami,
  • Analityczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność współpracy zespołowej,
  • Ukierunkowanie na osiąganie celów biznesowych,
  • Doświadczenie na stanowisku Spedytora Międzynarodowego (min. 2 lata),
Korzyści dla kandydata
  • Pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • Lekcje języka angielskiego opłacane przez pracodawcę.
  • Szkolenia w ramach Akademii Samskip,
  • Dofinasowanie do karty MultiSport i prywatnej opieki medycznej Medicover,
  • Okazjonalną pracę zdalną,
  • Pozytywną atmorsferę i pracę z ciekawymi ludźmi,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Premia w zależności od wyników zespołu transportu drogowego,
  • Narzędzia do efektywnej pracy (laptop, telefon)

Samskip jest wiodącą firmą dostarczającą najnowsze i najbardziej zrównoważone rozwiązania logistyczne w całej Europie. Firma działa w Polsce od 7 lat i realizuje przewozy ładunków, wykorzystując do tego transport morski, kolejowy i lądowy.

Obecnie rozwijamy się w dwóch lokalizacjach, w Gdańsku i Bydgoszczy. Biuro do którego aplikujesz znajduję się centrum dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz. Nasza codzienna praca związana jest z dużą ilością kontaktów z klientami oraz innymi działami Samskip w różnych krajach Europy. Naszym wspołnym celem jest zapewnienie świadczenia najwyższej jakości usług oferowanym naszym klientom. Staramy się także stale usprawniać istniejące już procesy poprzez podejmowanie innowacyjnych działań i ciągłe doskonalenie naszych usług.

W Samskip dbamy o naszych pracowników we wszystkich aspektach rozwoju osobistego i zawodowego. Stwarzamy przestrzeń do zaciśniania więzi pomiędzy zespołami, dzięki regularnym wydarzeniom integracyjnym. Dbamy o naszą kulturę organizacyjną i wspieranie członków zespołów w różnych inicjatywach. Nie bez powodu naszym motto jest - Together we make things happen.

Z Tobą w zespole możemy zrobić jeszcze więcej. To jak, aplikujesz?

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj