Lagardere Travel Retail SP. z o.o.

Sprzedawca Działu Alkohole - Lotnisko Chopina

Wynagrodzenie
4 500,00 - 5 850,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
ul. Żwirki i Wigury 1, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Sprzedaż
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Przyjmowanie od Klienta płatności za zakupiony towar
  • Podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez poszerzanie wiedzy z zakresu sprzedawanych towarów oraz standardów obsługi klienta
  • Uzupełnianie na bieżąco towaru na półce oraz dbanie o estetyczny wygląd sklepu
  • Profesjonalna obsługa Klienta w sklepach wolnocłowych: Aelia Duty Free
  • Dbanie o wzrost sprzedaży
Wymagania (mile widziane)
  • Zainteresowanie działem alkoholi i chęć rozwoju wiedzy na temat alkoholi świata
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację z Klientem
  • Liczymy na Twój entuzjazm i zaangażowanie oraz chęć rozwijania własnych umiejętności i zdobywania wiedzy
  • Umiejętność pracy w zespole pozwoli Ci zbudować trwałą i pozytywną relację ze współpracownikami
Korzyści dla kandydata
  • elastyczny czas pracy
  • praca z luksusowymi markami
  • Na co dzień oferujemy pracę z luksusowymi markami w międzynarodowym środowisku
  • prywatna opieka medyczna
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (wynagrodzenie: podstawa + atrakcyjny system premiowania)
  • Po trzymiesięcznym okresie próbnym otrzymasz dodatkowo: prywatną bezpłatną opiekę medyczną Medicover, dofinansowanie do karty MultiSport Plus, bezpłatne ubezpieczenie na życie NN i kartę podarunkową Sodexo na święta
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Szkolenia. Nie wymagamy doświadczenia. Wszystkiego Cię nauczymy! Weźmiesz udział w szkoleniach, które rozwiną Twoje umiejętności i dodadzą Ci pewności siebie jako sprzedawcy
  • 30% zniżki na produkty w sklepach Aelia (m.in. na perfumy, kosmetyki, słodycze, odzież)
  • szkolenia
  • ubezpieczenie na życie
  • 50% zniżki na obiady w restauracjach sieci LTR
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • pikniki rodzinne
  • 50% zniżki do restauracji, kawiarni i lodziarni należących do Grupy Lagardere (m.in. So!Coffee, Paul, Furore!, Chief's)
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie zajęć sportowych
Lagardere Duty Free to światowy lider w branży Travel Retail. Posiadamy sieć sklepów wolnocłowych zlokalizowanych na prawie wszystkich polskich lotniskach. Nasze sklepy to m.in.: Aelia Duty Free, Aelia Beauty, The Fashion Gallery, The Fashion Place Accessories. Oferujemy ekskluzywne produkty topowych marek i wysoki standard obsługi klienta.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj