Circle K Polska Sp. z o.o.

Sprzedawca na stacji paliw

Wynagrodzenie
4 300,00 - 5 200,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Krze Duże (powiat żyrardowski), Mazowieckie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Kasjer / ekspedient
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Obsługa klienta
  • Dbanie o estetykę, porządek i czystość na stacji
  • Przyjmowanie dostaw i uzupełnianie towaru
  • Przygotowywanie produktów z naszej oferty gastronomicznej
  • Aktywna sprzedaż
Wymagania (mile widziane)
  • Otwartość i komunikatywność
  • Zaangażowanie i chęć do pracy
  • Pozytywne nastawienie
  • Doświadczenie sprzedażowe jako dodatkowy atut - jeśli go nie masz, wszystkiego Cię nauczymy :)
Korzyści dla kandydata
  • prywatna opieka medyczna
  • Podwyżkę co roku
  • Szkolenia wdrożeniowe (w tym e-learningi i interaktywna mobilna gra szkoleniowa CK New Star)
  • Program Rekomendacji Pracowników - premia za polecenie znajomego do pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Liczne, wartościowe szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy i osobisty
  • Bogaty pakiet socjalny m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, karnet sportowy, bony okolicznościowe, pożyczki, zapomogi, zniżki pracownicze na towary oraz usługi oferowane na stacji, bezpłatna kawa w czasie pracy
  • elastyczny czas pracy
  • preferencyjne pożyczki
  • Program Wsparcia Pracowników dla Ciebie i Twoich najbliższych - bezpłatne porady psychologiczne, zawodowe, prawne i finansowe
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • Nagrody i gadżety firmowe za indywidualne osiągnięcia i wyróżniającą postawę
  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami, imprezy integracyjne
  • Możliwość awansu i kontynuowania dalszej kariery w ramach struktur firmy
  • Pracę w systemie zmianowym i elastyczny grafik umożliwiający pogodzenie pracy z nauką lub innymi obowiązkami
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Wynagrodzenie obejmujące podstawę oraz premie i dodatki za pracę w święta i zmiany nocne
  • Systemy premiowe od pierwszego dnia pracy
  • dofinansowanie zajęć sportowych

TY TROSZCZYSZ SIĘ O NASZYCH KLIENTÓW, MY TROSZCZYMY SIĘ O CIEBIE

Rozglądasz się za nowymi możliwościami? A może szukasz pierwszej pracy, dodatkowego zarobku lub nowego kierunku zawodowego? Jakikolwiek jest Twój cel, możemy dążyć do niego wspólnie!

Pracując z nami możesz mieć pewność, że polegamy na Twoich umiejętnościach i doświadczeniu. Wierzymy, że nasza różnorodna i włączająca kultura pomaga nam stworzyć niesamowitą atmosferę, w której każdy czuje się mile widziany.

Podoba Ci się? Więc zdecydowanie powinniśmy porozmawiać! Wypróbuj nasz nowy sposób aplikacji bez CV!

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj