AGATA S.A.

Sprzedawca - projektant mebli kuchennych

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Katowice, Śląskie, Polska
Kategorie:
Kasjer / ekspedient
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Zapewnienie najwyższego poziomu standardu obsługi Klienta,
  • Prezentacja projektów,
  • Projektowanie kuchni wraz z wyceną,
  • Przyjmowanie i koordynowanie procesu indywidualnych zamówień mebli kuchennych oraz terminów ich realizacji.
Wymagania (oczekiwane)
  • Chęci rozwijania swoich umiejętności,
  • Skrupulatności i dokładności.
  • Zaangażowania i inicjatywy,
  • Komunikatywności,
  • Doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta,
Wymagania (mile widziane)
znajomość programów branżowych do projektowania wnętrz
Korzyści dla kandydata
  • Zniżki pracownicze;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Grupowe ubezpieczenie zdrowotne;
  • prywatna opieka medyczna
  • Prezent urodzinowy.
  • świętowanie urodzin
  • System wdrożenia pracownika;
  • dofinansowanie wypoczynku
  • system wdrażania pracownika
  • Pakiet sportowy Medicover Sport;
  • Premię retencyjną;
  • parking dla pracowników
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • bonus bożonarodzeniowy
  • Bonus Bożonarodzeniowy;
  • Możliwość rozwoju;
  • Prywatna opieka medyczna Medicover;
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju
  • Wczasy pod gruszą;
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie

Naszą pasją są wnętrza. Oferując szeroki wybór mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, pragniemy stać się częścią przestrzeni, która wyraża charakter, styl i wartości naszych Klientów. W ten sposób pomagamy tworzyć niepowtarzalną atmosferę domu.

Spotkajmy się i poznajmy bliżej!

Poznaj nas bliżej: https://www.youtube.com/watch?v=m7FoN5Igp74