Verseo sp. z o.o.

Starszy Doradca Klienta Biznesowego

Wynagrodzenie
7 000,00 - 11 000,00 PLN Netto
Miesięcznie B2B
Miejsce zatrudnienia
ul. Węglowa 1/3, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Obsługa klienta
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • prowadzenie spotkań sprzedażowych z klientami,
  • ścisła współpraca z innymi zespołami firmy.
  • dokładne dokumentowanie aktywności handlowych w CRM i regularne raportowanie postępów w realizacji celów sprzedażowych,
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów,
  • samodzielne planowanie i wykonanie zadań przybliżających do celu,
  • przygotowywanie przekonujących prezentacji i propozycji handlowych, odpowiadających na potrzeby klientów,
Wymagania (mile widziane)
  • znajomość technik sprzedażowych oraz wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • Up-selling i Cross-selling przychodzi CI z naturalną łatwością,
  • opanowałeś/aś do perfekcji trudną sztukę konwersacji i zaciekawienia rozmówcy,
  • potrafisz efektywnie zarządzać swoim czasem i priorytetyzować zadania,
  • wiedza i/lub zainteresowanie marketingiem internetowym.
  • minimum 3 lata doświadczenia w efektywnym pozyskiwaniu klientów, preferowane w branży marketingu internetowego / e-commerce.
  • łączysz swobodę bycia z kulturą osobistą - klienci Cię po prostu lubią,
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie minimum B2.
  • masz za sobą sukcesy sprzedażowe, którymi może się pochwalić,
Korzyści dla kandydata
  • Pakiet szkoleń produktowych na start
  • Permanentny proces nauki z najlepszymi w branży - zakończenie onboardingu nie oznacza końca nauki. Damy Ci dostęp do platformy e-learningowej, kursów, webinarów, poradników i innych materiałów szkoleniowych, a w pracy będzie pomagał Ci bardziej doświadczony opiekun. W ciągu roku weźmiesz udział w szkoleniu, które jest wyceniane na 20 000 zł.
  • Sprecyzowane zadania i cele - zawsze wiesz, co masz robić, ale pozostawiamy Ci dużą swobodę działania i jesteśmy otwarci na Twoje pomysły.
  • elastyczny czas pracy
  • napoje
  • Dostęp do uznanych na świecie narzędzi jak HubSpot, Smartlook, ABtesting, Semstorm, Senuto, Ahrefs, Screaming Frog i 20 innych narzędzi SEO/SEM z dostępem do wersji płatnej.
  • Pracę w nowoczesnym Parku Technologicznym w Poznaniu.
  • 30 dni płatnych dni wolnych od świadczenia usług
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • możliwość pracy zdalnej
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • 7000 - 11000 zł netto + VAT (system prowizyjny nie ma górnego limitu!)
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop
  • parking dla pracowników
  • gry wideo w pracy
  • Kontrakt B2B,
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • strefa relaksu

Pora dołączyć do zawodowców. Pod koniec dnia w Verseo 1+1 zawsze daje 3.

Verseo istnieje od 11 lat i zdobywa najwyższe pozycje w niezależnych rankingach największych agencji SEO/SEM w Polsce. Jesteśmy strategicznym partnerem Google w Europie Wschodniej i Centralnej. Portfel klientów, których obsługujemy w ciągu roku w ramach prowadzenia kampanii, mieści ponad 100 milionów złotych.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj