Warszawski Uniwersytet Medyczny

Starszy Referent / Specjalista w Dziekanacie ds. Nauczania w Języku Angielskim – obsługa studentów

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Żwirki i Wigury 81, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Administracja biurowa
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • organizacja i udział w uroczystościach Wydziału.
  • prowadzenie i obsługa administracyjna spraw studenckich i toku studiów (m.in. przygotowywanie zaświadczeń oraz innej dokumentacji studentów, organizacja sesji egzaminacyjnych oraz obsługa egzaminów, prowadzenie oraz archiwizacja teczek osobowych studentów, przygotowywanie dokumentacji ukończenia studiów, przygotowywanie statystyki i sprawozdawczości na potrzeby jednostek uczelnianych oraz organów zewnętrznych),
  • obsługa administracyjna posiedzeń Rad Pedagogicznych,
Wymagania (oczekiwane)
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,
  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętność pracy w zespole,
Wymagania (mile widziane)
doświadczenie w pracy w dziekanacie.
Korzyści dla kandydata
  • trzynastą pensję,
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dostęp do nowoczesnego centrum sportowo-rehabilitacyjnego,
  • elastyczny czas pracy
  • dofinansowanie wypoczynku
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w środowisku akademickim,
  • dofinansowanie do wakacji oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych,
  • elastyczny godziny pracy,
  • inne świadczenia socjalne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na prestiżowej warszawskiej uczelni medycznej,
  • systemy premiowe,
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,

Warszawski Uniwersytet Medyczny to jedna z największych uczelni medycznych w Polsce i prężny ośrodek badawczy.

Bazę badawczo-dydaktyczną WUM stanowią największe warszawskie szpitale. Uczelnia konsekwentnie stawia na rozwój własnej infrastruktury, czego potwierdzeniem są sztandarowe obiekty powstałe w ostatnich latach - Szpital Pediatryczny i Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne oraz Uniwersyteckie Centrum Stomatologii.