Gi BPO Finance sp. z o.o.

Starszy Specjalista ds. Informacji Zarządczej

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
ul. Legnicka 48b, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Praca stacjonarna
Praca hybrydowa
Kategorie:
Finanse / księgowość
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Sporządzanie, projektowanie i tworzenie raportów korporacyjnych oraz analiz na potrzeby zarządcze przy użyciu narzędzi informatycznych (m. in. EXCEL, VBA, SQL, PBI),
  • Przeprowadzanie i weryfikacja analiz rentowości oraz wyniku na oferowanych produktach
  • Realizację zadań w ramach procesu zamknięcia miesiąca, zamknięcia roku oraz audytu sprawozdania finansowego
  • Udział w procesie budżetowania i prognozowania wyników finansowych Spółki w okresach krótko i długoterminowych,
  • Udział w projektach, przygotowywanie wymagań, przypadków testowych oraz udział we wdrożeniach nowych rozwiązań,
  • Ścisłą współpracę z zespołem księgowym, w tym przeprowadzanie zaawansowanych analiz zapisów na kontach księgowych, ustalanie prezentacji księgowej wdrażanych produktów oraz analizę i optymalizację procesów finansowo-księgowych,
Wymagania (oczekiwane)
  • Wykształcenie wyższe (preferowane będą kierunki o profilu ekonomiczno-finansowym),
  • Samodzielność w zarządzaniu priorytetami zadań i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Minimum 4 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze finansów lub rachunkowości (preferowane doświadczenie w obszarze leasingu),
  • Sumienność i dokładność w realizacji zadań,
  • Znajomość podstawy języka SQL,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
  • Umiejętność realizacji różnorodnych zadań analitycznych z zakresu controllingu i rachunkowości,
  • Nastawienie na rozwój kompetencji w obszarze controllingu i finansów spółki leasingowo-pożyczkowej.
  • Umiejętność pracy w zespole i dbania o dobre relacje ze współpracownikami,
  • Płynna obsługa pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel, mile widziana znajomość VBA),
  • Znajomość PBI/Power Query – mile widziane,
Korzyści dla kandydata
  • możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach,
  • Możliwość pracy w zespole umożliwiającym szerokie spojrzenie na finanse firmy,
  • Interesującą pracę w jednej z największych międzynarodowych grup finansowych,
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony lub B2B
  • Roczny system premiowania.
  • kawa / herbata
  • ubezpieczenie na życie
  • strefa relaksu
  • Pakiet świadczeń socjalnych (pakiet medyczny, dofinansowanie karty multisport i inne),
  • prywatna opieka medyczna
  • brak dress code’u
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie wypoczynku