Moto-Profil Sp. z o.o.

Starszy specjalista ds. marketingu (k/m)

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
ul. Niedźwiedziniec 10, Chorzów, Śląskie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Marketing / PR / media
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Realizacja akcji promocyjnych i odprzedażowych. Będziesz odpowiedzialny/a za tworzenie kalendarza promocji, wyznaczenie KPI, nadzór nad przebiegiem działań oraz proces rozliczenia
  • Ustalenie warunków promocji, negocjowanie budżetów zewnętrznych do realizacji akcji oraz finalne rozliczenie każdej aktywności
  • Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań, w tym raportów kwartalnych i podsumowania rocznego uwzględniającego analizę efektów oraz wnioski wraz z rekomendacjami zmian/ podjęcia nowych działań.
Wymagania (oczekiwane)
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.
  • Wiedzy marketingowej lub sprzedażowej poświadczonej ukończonymi studiami, studiami podyplomowymi, szkoleniami (marketing, zarządzanie, zarządzanie sprzedażą)
  • Zdolności analitycznych – tworzenie raportów w Excel i wnioskowanie z danych nie mogą sprawiać Ci trudności
  • Know-how jak zrealizować akcję, która zwiększy sprzedaż
  • Umiejętności negocjacyjnych - stałym elementem pracy jest ustalenie zakresu umów marketingowych z dostawcami
  • Znajomości różnicy między konkursem / promocją / loterią / sprzedażą premiową
  • Wiedzy z obszaru zasad rozliczania akcji marketingowych lub otwartości na jej szybkie pozyskanie
  • Doskonałej znajomości pakietu MS Office
Wymagania (mile widziane)
Jeśli posiadasz dodatkowo znajomość drugiego języka obcego lub doświadczenie w branży automotive to masz u nas dodatkowe punkty!
Korzyści dla kandydata
  • elastyczny czas pracy
  • inicjatywy dobroczynne
  • kawa / herbata
  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B – jak wolisz
  • brak dress code’u
  • System kafeteryjny z benefitami, dofinansowanie posiłków, karta Multisport
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Możliwość pracy hybrydowej, elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • dofinansowanie nauki języków
  • pikniki rodzinne
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych.
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, ścieżka kariery zawodowej)
  • Pełną wyzwań pracę w jednej z czołowych firm branży automotive w Polsce
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • komputer do użytku prywatnego
  • parking dla pracowników
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • spotkania integracyjne
  • Wynagrodzenie, odpowiadające Twoim umiejętnościom i doświadczeniu
  • Zniżki na części samochodowe
  • Pakiet opieki medycznej i ubezpieczenie na życie
  • program rekomendacji pracowników
  • Premie i benefity
  • Kafeteria MyBenefit
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • dofinansowanie zajęć sportowych

Moto-Profil to jeden z największych i najdłużej działających dystrybutorów części oraz akcesoriów motoryzacyjnych w Polsce i Europie Środkowo-Centralnej. Od 1993 roku jesteśmy importerem i przedstawicielem największych światowych producentów komponentów niezbędnych do serwisowania samochodów osobowych i dostawczych. Oferujemy także wyposażenie warsztatowe oraz nowoczesne rozwiązania informatyczne dla naszych partnerów. Poprzez sieć partnerów handlowych (hurtowni i sklepów motoryzacyjnych) docieramy do ponad 15 000 warsztatów samochodowych na terenie całego kraju.

Moto-Profil jest jedynym polskim przedstawicielem TEMOT International, międzynarodowej sieci zrzeszającej największych dystrybutorów części motoryzacyjnych na świecie. Aktywnie działamy także w ramach Stowarzyszenia Dystrybutorów Części Motoryzacyjnych (SDCM).

Jesteśmy twórcą marki ProfiAuto – największej w Polsce i jednej z największych w Europie Środkowo-Wschodniej sieci profesjonalnych hurtowni, sklepów i warsztatów motoryzacyjnych. Ponad 2000 serwisów samochodowych oraz 240 partnerów handlowych oferuje w jej ramach części i akcesoria renomowanych dostawców do wszystkich typów samochodów osobowych. Na przestrzeni ostatnich lat nasza sieć wprowadziła pionierskie rozwiązania technologiczne w branży warsztatowej, jak aplikacja ProfiAuto oraz ProfiAuto Wirtualny Warsztat.

Zatrudniamy ponad 1 000 profesjonalnych pracowników.

58 tys. m2 - powierzchnia magazynowa w siedzibie głównej (Chorzów)

11,5 tys. m2 powierzchnia magazynu typu hub w centralnej Polsce

10 tys. m2 powierzchnia magazynu typu hub w zachodniej Polsce.

25 krajów, do których dostarczamy części, 30 lat doświadczenia.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj