PKO Ubezpieczenia

Starszy specjalista w Biurze Marketingu i PR (obszar CRM)

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Świętokrzyska 36, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Marketing / PR / media
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • współpracujesz z dostawcami zewnętrznymi
  • koordynujesz działania związane z wdrażaniem i prowadzeniem kampanii informacyjnych i relacyjnych
  • uczestniczysz w projektach rozwojowych w obszarze CRM
  • przygotowujesz komunikaty do kampanii i opiniujesz je z innymi jednostkami biznesowymi
  • monitorujesz efektywność kampanii oraz inicjujesz działania zwiększające ich skuteczność
Wymagania (oczekiwane)
  • bardzo dobrze znasz pakiet MsOffice
  • współpracowałeś/-aś z dostawcami zewnętrznymi
  • masz doświadczenie w branży finansowej, najlepiej ubezpieczeniowej
  • masz min. 3 lata doświadczenia w obszarze CRM, w podobnej roli
Wymagania (mile widziane)
  • myślenie logiczne
  • praca z wykorzystaniem systemu typu CRM
  • nastawienie na współpracę
  • doświadczenie w projektach (np. budowa lub rozwój CRM/Widok Klienta 360)
Korzyści dla kandydata
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • program emerytalny
  • elastyczny czas pracy
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne