Lagardere Travel Retail SP. z o.o.

Starszy Sprzedawca Duty Free Lotnisko

Miejsce zatrudnienia
ul. Żwirki i Wigury 1, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Obsługa klienta
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Rozliczanie kas i zamykanie utargów
  • Kontrola dat przydatności towarów
  • Profesjonalna obsługa Klienta
  • Uzupełnianie na bieżąco brakującego towaru w sklepie
  • Otwarcia i zamknięcia sklepów oraz prowadzenie zmiany podczas nieobecności Kierownika
  • Dbanie o zwiększanie sprzedaży
  • Przyjmowanie od Klienta płatności za zakupiony towar
Wymagania (mile widziane)
  • Entuzjazm i zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w Zespole
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy w sklepie i obsłudze Klienta
  • Znajomość języka angielskiego
Korzyści dla kandydata
  • ubezpieczenie na życie
  • praca z luksusowymi markami
  • prywatna opieka medyczna
  • Ludzie z pasją
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • elastyczny czas pracy
Lagardere Duty Free to Spółka, która posiada sieć sklepów wolnocłowych, zlokalizowanych na lotniskach, które oferują ekskluzywne produkty. Nasze sklepy to: Aelia Duty Free, The Fashion Gallery, The Fashion Place i wiele innych.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj