SKF Polska S.A.

Stażysta / Stażystka w Dziale Zakupów

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa na zastępstwo

Miejsce zatrudnienia
Poznań, Wielkopolskie, Polska
Kategorie:
Sprzedaż
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Kontakt z firmami zewnętrznymi
  • Wsparcie w prowadzeniu postępowań zakupowych (RFQ)
  • Przygotowywanie analiz i zestawień
  • Wprowadzanie umów do bazy danych
  • Wspieranie zespołu w codziennych zadaniach związanych z zakupami
Wymagania (oczekiwane)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w systemach SAP, ARIBA
  • Ukończone studia wyższe lub osoba w trakcie studiów
  • Dyspozycyjność minimum 3 dni w tygodniu, stacjonarnie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Chęć zdobywania nowej wiedzy i umiejętności w zakresie zakupów w firmie produkcyjnej
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność podejmowania inicjatywy
  • Znajomość obsługi MS Office (w szczególności MS excel, MS power point)
Korzyści dla kandydata
  • inicjatywy dobroczynne
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • spotkania integracyjne
  • dyżury lekarza w biurze
  • pikniki rodzinne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program rekomendacji pracowników
  • firmowa biblioteka

Jesteśmy dostawcą technologii w skali globalnej od 1907 roku.

W Polsce produkcją łożysk zajmujemy się od 1960 roku, początkowo jako Poznańska Fabryka Łożysk Tocznych, a od 1995 roku jako SKF Polska S.A.

Istotny dla nas jest ciągły rozwój w zakresie technologii oraz wiedzy inżynieryjnej.

Fundamentem naszej działalności są ludzie. To dla Was i dzięki Wam działamy.