NetWorkS! Sp. z o.o.

Stażystka / Stażysta do działu inżynierii sieci radiowej

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Miejsce zatrudnienia
Katowice, Śląskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
IT i telekomunikacja
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Testowanie aplikacji bazodanowych budowanych wewnętrznie na potrzeby Networks.
  • Wsparcie w analizie danych z obszaru systemów zasilających.
  • Weryfikacja zawartości baz danych i korekta niespójności.
  • Pomoc w wyszukiwaniu anomalii w sieci radiowej pochodzących od strony zasilania.
Wymagania (mile widziane)
  • Excel
  • Podstawy systemów antenowych
  • Python
  • SQL
  • Podstawy baz danych
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej, proaktywność w rozwoju kompetencji, umiejętność pracy w zespole.
  • Możliwość rozwoju w stabilnej firmie, która od ponad 10 lat stale obsługuje T-Mobile i Orange, a obecnie także szybko rozwija świadczenie usług dla innych klientów na rynku krajowym i międzynarodowym
  • Dołączenie do doświadczonego zespołu profesjonalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami
  • Umowę umożliwiającą godzenie nauki i obowiązków zawodowych
  • Możliwość hybrydowego modelu pracy (zdalnie i stacjonarnie)

Jesteśmy pierwszą i największą w Polsce firmą zajmującą się planowaniem, budową i obsługą współdziałających sieci radiowych Orange i T-Mobile. Oferujemy usługi największym operatorom w kraju, zapewniając im optymalną bazę technologiczną do konkurowania. Wdrażamy innowacyjne technologie i dbamy o efektywność kosztową dla naszych klientów przy zachowaniu wysokiej jakości.

Naszym pracownikom zapewniamy unikalne możliwości rozwoju zawodowego i atrakcyjne warunki zatrudnienia. Wyrazem uznania dla wysokiej jakości polityki personalnej, przyjaznej kultury organizacyjnej oraz rozwiązań służących podnoszeniu kwalifikacji pracowników w NetWorkS! jest przyznane nam godło Inwestor w Kapitał Ludzki.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj