H&M Logistics

Team Leader

ul. Magazynowa 3, Gądki (powiat poznański), Wielkopolskie, Polska
Kategorie:
Magazynier
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Praca z wydajnością i jakością obsługi klienta oraz ze wskaźnikami KPI
  • Motywowanie, inspirowanie, rozwój pracowników, przeprowadzanie rozmów podsumowujących oraz promowanie różnorodności wśród członków zespołu
  • Planowanie i zarządzanie administracją personalną zespołu (m.in. grafiki, urlopy, badania) oraz zapewnienie bezpieczeństwa na dziale poprzez monitorowanie ustalonych procedur i zasad
  • Zarządzanie, organizowanie oraz nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem działu operacyjnego i swojego zespołu
Wymagania (mile widziane)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Samoświadomość, rozumienie wpływu wywieranego poprzez własne działanie/postawę na innych oraz na wkład w pracę zespołu
  • i zmieniającego się środowiska pracy przez pozytywne nastawienie do zmian i znaczącego rozwoju
  • Znajomość języka polskiego w mowie i piśmie na poziomie zaawansowanym
  • „Agile mindset” - elastyczność i zdolność przystosowania się do dynamicznego
  • Dobra znajomość MS Office
  • Znajomość procesów logistycznych, rozumienia systemu zarządzania magazynem i przepływu towaru
  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku zarządzającym kilkunastoosobową grupą
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Umiejętność stymulowania współpracy i współtworzenia poprzez upełnomocnienie
  • Silne umiejętności komunikacyjne i koordynacyjne
  • Znajomość systemów: SAP i Power Bi
  • Holistyczne podejście - spojrzenie z szerszej perspektywy
  • Bezpłatna nauka języków dla Ciebie i bliskiej osoby na platformie eTutor
  • parking dla pracowników
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dodatek świąteczny, wakacyjny itp.)
  • Umowę o pracę (bezpośrednio przez H&M)
  • dofinansowanie do obiadów
  • prywatna opieka medyczna
  • Dostęp do ubezpieczenia na życie
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • Rabat -25% na zakupy w sklepach Grupy H&M i Online dla Ciebie i bliskiej Ci osoby
  • ubezpieczenie na życie
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej w LuxMed
  • Bezpłatny transport autobusowy na wybranych liniach (m.in. z kierunku Jarocin, Śrem, Środa Wlkp., Gniezno, Poznań i innych). Wszystkie dostępne linie znajdziesz pod linkiem: www.wawrzynowicz.pl/transport/przewozy-pracownicze/
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • dofinansowanie wypoczynku
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Posiłek w miejscu pracy za kwotę 3,50 zł - obiad dwudaniowy
  • Dostęp do pakietu sportowo - rekreacyjnego
  • Szkolenia wdrażające oraz stanowiskowe
  • Comiesięczny dodatek frekwencyjny (Nagroda „Jestem Tutaj”)

Jako jedna z największych firm modowych na świecie H&M oferuje nieograniczone możliwości rozwoju. Wierzymy w potencjał naszych pracowników, dlatego wspieramy każdego, kto chce podjąć nowe wyzwania.

W H&M oferujemy dynamiczne, ciągle zmieniające się środowisko pracy.

Możesz być pewien, że u nas nie będziesz się nudzić #PositivelyCharged

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj