Luneos Sp. z o.o.

Technical Project Manager - LED

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Produkcja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Utrzymywanie oraz rozwijanie relacji handlowych z dotychczasowymi jak i nowymi klientami.
  • Zarządzanie procesem modernizacji oświetlenia (sporządzanie oraz prowadzenie audytów oświetleniowych na obiektach przemysłowych, obecność podczas audytów).
  • Koordynacja realizowanych projektów modernizacji oświetlenia.
  • Wsparcie działu sprzedaży.
  • Weryfikacja ofert od Dostawców rozwiązań w zakresie poprawności technicznej oraz cenowej.
  • Zarządzanie i aktywny udział w dialogu technicznym u Klientów Luneos.
  • Współpraca z dostawcami opraw oświetleniowych, projektantami oświetlenia, wykonawcami.
  • Odpowiedzialność za merytoryczne przygotowanie oferty.
  • Przygotowanie analiz techniczno-handlowych w kooperacji z działem ofertowym.
Wymagania (mile widziane)
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, skrupulatność, samodzielność.
  • Wiedza techniczna z zakresu oświetlenia, opraw oświetleniowych oraz instalacji elektrycznych poparta minimum 2 letnim doświadczeniem w branży.
  • Nastawienie i umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej / projektowej.
  • Znajomość programów do symulacji oświetlenia (DIALUX/RELUX).
  • Doświadczenie w zakresie pracy w systemie CRM w celu raportowania pracy własnej i utrzymywania płynnych kontaktów z klientami.
  • Umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów.
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych na terenie kraju.
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami oświetleniowymi, robotami elektrycznymi.
  • Mile widziana znajomość metodologii zarządzania projektami.
  • Wykształcenie o profilu technicznym (technika świetlna, elektrotechnika, elektroenergetyka, automatyka).
  • Wyposażenie w narzędzia (samochód służbowy, laptop, tablet, tel. komórkowy)
  • prywatna opieka medyczna
  • Współpracę z ciekawymi ludźmi w budowaniu innowacyjnej firmy w branży OZE;
  • Niekorporacyjną strukturę organizacyjną;
  • Samodzielność i autonomię w działaniu;
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • Stabilne zatrudnienie z możliwością atrakcyjnej premii;
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w interesujących projektach
  • Współpracę z ciekawymi ludźmi w budowaniu innowacyjnej firmy
  • dofinansowanie zajęć sportowych
Luneos Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w usługach z zakresu efektywności energetycznej dla średnich i dużych przedsiębiorstw, głównie z sektora przemysłowego. Naszą misją jest pomaganie polskim przedsiębiorcom w zmniejszeniu kosztów energii elektrycznej poprzez dostarczanie kompleksowych rozwiązań. Zapewniamy Transformację Energetyczną 360, realizując wszystkie projekty w oparciu o innowacyjny model finansowania – niezależnie od posiadanego budżetu. W 100% finansujemy projekty Transformacji Energetycznej, zapewniając stabilne finansowanie, kompleksowe przygotowanie i realizację, oraz pełen serwis projektów z zakresu fotowoltaiki, modernizacji oświetlenia LED, kogeneracji, magazynowania energii, biomasy czy zielonej energii. Więcej informacji na www.luneos.pl.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj