benett PEOPLE

Technik Elektronik w dziale produkcji

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Budowa / remonty
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Diagnoza usterek modułów elektronicznych
  • Uruchamianie przyrządów oraz modułów elektronicznych
  • Wykonywanie elektrotechnicznych prac montażowych
Wymagania (oczekiwane)
  • Obowiązkowości, dokładności, samodzielności
  • Umiejętność posługiwania się aparaturą pomiarową
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Umiejętność napraw elektronicznych układów analogowych i cyfrowych
Wymagania (mile widziane)
Praktyka przy uruchamianiu układów elektronicznych lub w serwisie
Korzyści dla kandydata
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Nowoczesny budynek z w pełni wyposażoną kuchnią oraz własnym parkingiem
  • Lekcje angielskiego,
  • Młody zespół
  • Wsparcie coacha i warsztaty rozwoju osobistego
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w dziedzinie elektroniki
  • Praca w stabilnej, rozwijającej się firmie

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj