Apleona Polska sp. z o.o.

Technik Konserwator Obiektu Elektryk / Mechanik / Automatyk

Miejsce zatrudnienia
Zakrzów (powiat wadowicki), Małopolskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Produkcja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów,
  • Wykonywanie drobnych prac montażowych, naprawczych.
  • Bieżąca obsługa obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych na terenie obiektu - hali logistycznej w Zakrzowie lub Cholerzynie (do wyboru).
  • Diagnozowanie awarii i usterek,
  • Utrzymanie we właściwym porządku podległych urządzeń, instalacji, sieci oraz pomieszczeń,
Wymagania (oczekiwane)
  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu mile widziane,
  • Znajomość instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych, klimatyzacyjnych, wod.-kan.,
  • Uprawnienia SEP
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Znajomość obsługi komputera, środowiska MS Office.
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień finansowanych przez pracodawcę.
  • Umowę o pracę,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w strukturach firmy,
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
  • program rekomendacji pracowników
  • Praca w systemie 1 zmianowym, od pon. do pt.
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, opieka medyczna, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego oraz karty sportowej),
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj