SESCOM S.A.

Technik Serwisu

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Gdańsk, Pomorskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Prace przeglądowe i konserwacyjne wynikające z umowy z danym klientem.
  • Rzetelne dokumentowanie wykonanych prac.
  • Wykonywanie innych zlecanych prac zgodnie z posiadanymi kompetencjami.
  • Wykonywanie prac serwisowych w dziedzinie klimatyzacji/wentylacji w obiektach naszych klientów na podległym rejonie.
  • Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych.
  • Udzielanie pomocy technicznej klientom.
Wymagania (oczekiwane)
  • Umiejętność identyfikacji problemów technicznych w obiekcie.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (doświadczenie w pracy w obiektach wielkogabarytowych będzie dodatkowym atutem).
  • Szeroki zakres wiedzy technicznej i umiejętność naprawy różnych usterek w obszarze klimatyzacji/wentylacji.
  • Gotowość do pracy mobilnej na określonym obszarze (Gdańsk).
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień SEP grupa I oraz f-gazy.
Korzyści dla kandydata
  • Płatny system poleceń pracowniczych.
  • Możliwość użytkowania auta służbowego do celów prywatnych.
  • Wspólny udział w akcjach charytatywnych i społecznych.
  • program rekomendacji pracowników
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Spotkania integracyjne.
  • prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie/Karta Multisport.
  • spotkania integracyjne
  • ubezpieczenie na życie

Sescom to spółka technologiczna, działająca w obszarze usług technicznego Facility Management, mocno skoncentrowana na nowych technologiach do optymalizacji działalności własnej i klientów firmy, a także na potrzebach otoczenia związanych ze zrównoważonym rozwojem.

Więcej o naszej działalności przeczytasz na: https://sescom.eu

Aktualnie poszukujemy techników serwisu w dziedzinie klimatyzacja/wentylacja do obsługi obiektów naszych klientów.

Praca w trybie mobilnym na określonym obszarze.