HILTON FOODS LTD. Sp. z o.o.

Technik Utrzymania Ruchu

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Strefowa 31, Tychy, Śląskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Budowa / remonty
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Nadzór nad funkcjonowaniem urządzeń i instalacji energetycznych (w tym instalacji chłodniczej)
  • Realizowanie działań prewencyjnych zgodnie z dokumentacją producentów maszyn
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu
  • Współpraca z działem produkcji – wspieranie i szkolenie operatorów
  • Zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych
Wymagania (oczekiwane)
  • Znajomość systemów utrzymania ruchu
  • Wykształcenie min. średnie techniczne (np. mechanik lub elektryk)
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Znajomość zagadnień sterowania pneumatycznego i elektrycznego
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office)
Wymagania (mile widziane)
  • Uprawnienia do obsługi instalacji chłodniczych
  • Doświadczenie w pracy w firmie o profilu produkcyjnym
Korzyści dla kandydata
  • pikniki rodzinne
  • Możliwość zakupu naszych produktów w atrakcyjnych cenach
  • Owocowe środy
  • Indywidualny plan wdrożeniowy oraz dalszy rozwój
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • ubezpieczenie na życie
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • program rekomendacji pracowników
  • Firmowe oraz zespołowe imprezy integracyjne
  • brak dress code’u
  • spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Bezpłatny, gwarantowany parking dla wszystkich pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • preferencyjne pożyczki
  • dofinansowanie nauki języków
  • Paczki świąteczne, bony na święta Bożego Narodzenia, ‘’wczasy pod gruszą’’, pożyczki, zapomogi finansowe i inne świadczenia z ZFŚS
  • parking dla pracowników
  • Kartę sportową oraz udział w różnego rodzaju aktywnościach sportowych
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Ciekawe i innowacyjne projekty

Hilton Foods Ltd. – jesteśmy europejskim liderem w branży spożywczej. Specjalizujemy się w produkcji, konfekcjonowaniu oraz pakowaniu świeżej żywności na rynek polski oraz europejski. Wykorzystujemy innowacyjne technologie, wysokie standardy higieny i zautomatyzowane linie produkcyjne. W związku z dynamicznym rozwojem nowoczesnego zakładu w Tychach poszukujemy osób poszukujących wyzwań zawodowych i rozwoju w wiodącej na rynku firmie.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.