ArcelorMittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o.

Technik Utrzymania Ruchu

Miejsce zatrudnienia
Kraków, Małopolskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Utrzymywanie urządzeń produkcyjnych w ruchu, usuwanie awarii oraz zapobieganie przyczynom ich powstawania.
  • Realizowanie zadań wynikających z rocznego planu remontów i przeglądów urządzeń produkcyjnych.
  • Udział w uruchamianiu nowych maszyn i urządzeń.
  • Sporządzanie wymaganej dokumentacji technicznej.
Wymagania (mile widziane)
  • Uprawnienia SEP G1 i G2.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Wykształcenie min. zawodowe o profilu mechanicznym.
  • Umiejętność przygotowania urządzeń do postojów remontowych oraz uruchamiania ich po postojach.
Korzyści dla kandydata
  • program emerytalny
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • owoce
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dodatkowe świadczenia socjalne

ArcelorMittal jest jedną z wiodących na świecie firm hutniczych i wydobywczych. Jest obecna w ponad 60 krajach z hutami surowcowymi w 16 z nich.

W 2022 roku obroty ArcelorMittal sięgnęły 79,8 mld dolarów, a produkcja stali surowej w zakładach firmy wyniosła 59,0 mln ton, zaś produkcja rudy żelaza osiągnęła poziom 45,3 mln ton.

Naszym celem jest produkować inteligentną stal dla ludzi i planety. Stal - wytworzona dzięki innowacyjnym procesom, które wykorzystują mniej energii, emitują mniej dwutlenku węgla, a także zmniejszają koszty. Stal, która jest czystsza, bardziej wytrzymała i nadająca się do wielokrotnego użytku. Stal, którą można wykorzystać w samochodach elektrycznych, czy przy budowie infrastruktury do wytwarzania energii odnawialnej, wspierając społeczeństwo w transformacji, jaką przechodzi w tym stuleciu. Nasza stal, utalentowana kadra oraz kultura przedsiębiorczości pomogą wspierać świat w dokonywaniu tej zmiany. Wierzymy, że właśnie to jest potrzebne, aby stać się stalową firmą przyszłości.

ArcelorMittal jest notowany na giełdzie w Nowym Jorku (pod symbolem MT), Amsterdamie (MT), Paryżu (MT), Luksemburgu (MT) oraz hiszpańskich indeksach w Barcelonie, Bilbao, Madrycie i Walencji (MTS).

Więcej informacji na temat ArcelorMittal można znaleźć pod adresem: http://corporate.arcelormittal.com/

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj