Rawlplug

Trener Produktowy

Miejsce zatrudnienia
ul. Kwidzyńska 6, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Kategorie:
Marketing / PR / media
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • analiza potrzeb szkoleń produktowych w Rawlplug oraz ich priorytetyzacja;
  • opracowanie systemu raportowania przeprowadzonych szkoleń, pomiar skuteczności szkoleń.
  • zarządzanie procesem szkoleń produktowych w ramach Rawlplug Academy;
  • przygotowywanie i koordynowanie harmonogramu szkoleń produktowych;
  • wsparcie w procesie tworzenia szkoleń e-learningowych;
  • cykliczne prowadzenie szkoleń produktowych;
  • przygotowanie oraz implementacja produktowych programów edukacyjnych z zakresu zamocowań, elementów złącznych i narzędzi dla pracowników i Klientów Rawlplug;
Wymagania (mile widziane)
  • wykształcenie wyższe – mile widziane;
  • wysoka kreatywność i rozwinięta umiejętności prezentacji;
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń;
  • samodzielność, inicjatywa i dynamizm w działaniu;
  • umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;
  • gotowość do wyjazdów służbowych.
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca prowadzenie szkoleń oraz swobodną komunikację;
  • możliwość praktycznego podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • brak dress code’u
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków w kantynie.
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • udział w ciekawych projektach w zgranym zespole;
  • atmosferę pracy opartą na otwartej komunikacji i wzajemnym szacunku;
  • wsparcie techniczne i szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe;
  • komplet narzędzi niezbędnych do realizacji zadań;
  • pracę na samodzielnym stanowisku z możliwością realizowania własnych pomysłów;
  • firmowa biblioteka
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Grupie;
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • prywatna opieka medyczna
Rawlplug od 100 lat ekspertem w branży zamocowań - to znaczy, że projektujemy i produkujemy uznane na świecie systemy zamocowań, elementy złączne i narzędzia. Dzięki nim możesz wygodnie obejrzeć mecz na stadionie Wembley w Londynie, znaleźć się szybko na dowolnym piętrze wieżowca Burj Khalifa w Dubaju, czy delektować się muzyką w najlepszych warunkach odsłuchowych Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. Zobacz więcej na rawlplug.com

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj