TÜV Rheinland Group

Trener/Konsultant w obszarze systemów zarządzania

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Marketing / PR / media
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • system zarządzania jakością oraz wymagania dla wyrobów medycznych (ISO 13485, ISO 14971, MDR, MDSAP), system zarządzania energią (ISO 50001), system zarządzania bezpieczeństwem informacji (ISO 27001), zrównoważony rozwój, bezpieczeństwo żywności.
  • Prowadzenie szkoleń oraz przygotowywanie programów, scenariuszy szkoleń, materiałów szkoleniowych w jednym z zakresów:
Wymagania (oczekiwane)
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń/warsztatów stacjonarnych oraz online
  • Doświadczenie zawodowe oraz znajomość wymagań w jednym z poniższych zakresów: system zarządzania jakością oraz wymagania dla wyrobów medycznych ISO 13485, ISO 14971, MDR, MDSAP, system zarządzania energią ISO 50001, system zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO 27001, zrównoważony rozwój, bezpieczeństwo żywności
  • Komunikatywność oraz umiejętność słuchania
  • Umiejętność przygotowywania programów, scenariuszy szkoleń, materiałów szkoleniowych oraz wyboru optymalnych narzędzi i technik szkoleniowych
Wymagania (mile widziane)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Posiadanie referencji z przeprowadzonych szkoleń
Korzyści dla kandydata
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wsparcie w opracowaniu programu szkolenia i przygotowaniu materiałów dydaktycznych
  • Dużą samodzielność i odpowiedzialność
  • Perspektywę długofalowej współpracy w oparciu o umowę cywilnoprawną/B2B
  • Współpracę przy atrakcyjnych projektach szkoleniowych i zawodowych realizowanych dla naszych klientów
  • Pełne wsparcie logistyczno-organizacyjne
  • Dostęp do szerokiej grupy klientów

TÜV Rheinland jest globalnym, niezależnym liderem w zakresie certyfikacji wyrobów, technologii, systemów zarządzania i personelu. Historia Firmy obejmuje ponad 145 lat. Na chwilę obecną koncern zatrudnia ponad 22000 pracowników na całym świecie, działając w 60 krajach.

W związku z dynamicznym rozwojem usług szkoleniowych poszukujemy do współpracy trenerów i konsultantów do prowadzenia szkoleń w zakresie:

- systemu zarządzania jakością oraz wymagań dla wyrobów medycznych (ISO 13485, ISO 14971, MDR, MDSAP)

- systemu zarządzania energią (ISO 50001)

- systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji (ISO 27001)

- zrównoważonego rozwoju

- bezpieczeństwa żywności

Jeżeli posiadasz doświadczenie zawodowe oraz wiedzę w jednym z powyższych obszarów oraz posiadasz predyspozycje do przekazywania wiedzy i chęć dzielenia się swoim doświadczeniem zapraszamy do współpracy, która umożliwia doskonalenie warsztatu kompetencji trenerskich oraz kontakt z szerokim gronem odbiorców – naszych klientów.