Salve Medica Sp. z o.o. Sp. k.

Zastępca Kierownika Bloku Operacyjnego

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Szparagowa 10, Łódź, Łódzkie, Polska
Kategorie:
Obsługa klienta
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Zapewnienie spełnienia wymogów formalnych związanych z prowadzeniem bloku operacyjnego/oddziału szpitalnego;
  • Budowanie relacji i utrzymywanie wysokich standardów obsługi pacjentów;
  • Dbanie o stały rozwój zakresu i jakości świadczonych usług poprzez analizę rynku i poszukiwanie nowych możliwości rozwoju;
  • Organizowanie i nadzorowanie pracy podległego personelu (lekarze, pielęgniarki, koordynatorzy pacjentów], nadzór nad grafikami pracy i grafikami zabiegów;
  • Wdrażanie, realizacja i monitoring standardów medycznych, procedur i instrukcji medycznych, w tym związanych z normami akredytacyjnymi i ISO.
  • Dbałość o efektywność i optymalizację kosztów w podległym obszarze;
  • Realizacja celów biznesowych wyznaczonych przez Zarząd;
  • Nadzorowanie i kontrola nad zaopatrzeniem bloku w sprzęt i aparaturę medyczną oraz materiały niezbędne do jego funkcjonowania;
Wymagania (oczekiwane)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Zdolności analityczne;
  • Świetna organizacja pracy;
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Znajomość lokalnego rynku medycznego.
  • Kreatywność i samodzielność w działaniu;
Wymagania (mile widziane)
Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu blokiem operacyjnym;
Korzyści dla kandydata
  • Duże wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu.
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • Stabilne i atrakcyjne warunki współpracy;
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań;
  • inicjatywy dobroczynne
  • program rekomendacji pracowników

Salve Medica Centrum Medyczne na ul. Szparagowej 10, to czołowa placówka ochrony zdrowia w regionie.

Naszą misją jest zapewnienie kompleksowej opieki medycznej na najwyższym poziomie osobom, które już nam zaufały jak i tym, które zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Z należną troską, dbamy o zdrowie, intymność i godność każdego Pacjenta.