KRONOSPAN POLSKA SP Z O O

Zastępca Kierownika Działu Produkcyjnego

ul. Ludwika Waryńskiego 1, Szczecinek (powiat szczecinecki), Zachodniopomorskie, Polska
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Weryfikacja materiałów i surowców używanych do produkcji oraz kontrola niezgodności;
  • Optymalizacja produkcji pod kątem kosztów, zużywanych do produkcji materiałów i braków, a także maksymalizacja wydajności linii produkcyjnej.
  • Nadzór procesu technologicznego oraz organizacja pracy zgodnie z planem produkcji płyt laminowanych;
  • Realizacja planów produkcyjnych;
  • Analiza reklamacyjna oraz kontakt z klientem;
  • Analiza wad jakościowych pod kątem technologicznym lub/i procesowym;
Wymagania (mile widziane)
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania zespołem;
  • Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku wiodącego operatora, brygadzisty, team leadera lub kierownika zmiany;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Dobra znajomość j. angielskiego – mile widziana;
  • Gotowość do nawiązania długofalowej współpracy.
  • Pracę w międzynarodowej organizacji będącej liderem w swojej branży;
  • pikniki rodzinne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • paczki świąteczne
  • parking dla pracowników
  • spotkania integracyjne
  • Darmowy dostęp do nowoczesnej siłowni zakładowej.
  • System nagród miesięcznych;
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie nauki języków
  • Realna szansa na dalszy rozwój zawodowy;
  • Możliwość podniesienia swoich uprawnień poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 40 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj