HALFPRICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zastępca Managera Sklepu

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

ul. Profesora Adama Rożańskiego 32, Kraków, Małopolskie, Polska
Kategorie:
Sprzedaż
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • zarządzanie zespołem (rekrutacja, motywowanie, delegowanie, ewaluacja, szkolenia i rozwój)​
  • wsparcie Managera Sklepu w zarządzaniu wszystkimi obszarami sklepu (operacyjne, zespołem, procesami)​
  • realizacja procesu inwentaryzacji
  • administrowanie dokumentacją sklepu (sprzedażową, personalną, finansową)​
  • organizacja i planowanie czasu pracy zespołu w oparciu o cele sprzedażowe i KPI's​
  • zapewnienie przestrzegania procedur wewnętrznych
  • współpraca z działami wsparcia sprzedaży (Operacje, HR, Marketing, Dział Bezpieczeństwa i Zapobiegania Stratom)​
  • odpowiedzialność za procesowanie i ekspozycję produktu zgodnie ze standardami​
Wymagania (oczekiwane)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży Retail (min. 1 - 2 lata)​
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacji i planowania
  • umiejętność analizy raportów sprzedażowych​
  • orientacja na wyniki sprzedażowe​
  • efektywne zarządzanie komunikacją i tworzenie kultury otwartości
  • umiejętność dopasowania sposobu motywowania, angażowania oraz rozwoju do zespołu​
  • możliwość dojazdu do C.H. Futura Park - warunek konieczny
Wymagania (mile widziane)
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem ok. 10 osób lub większym
  • doświadczenie w branży fashion
Korzyści dla kandydata
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę​
  • szkolenie wdrożeniowe (możliwe szkolenie poza miejscem zamieszkania)
  • karta sportowa
  • prywatna opieka medyczna
  • innowacyjne miejsce pracy
  • zniżki do sieci sklepów w grupie CCC (Halfprice, CCC, eobuwie, MODIVO)​
  • możliwość rozwoju i awansu wraz z dynamicznym rozwojem firmy​
  • udział w tworzeniu międzynarodowej marki o polskich korzeniach
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz karty sportowej​
  • prywatną opiekę medyczną​
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
O firmie

HalfPrice, czyli Great Brands & Great People!

Jesteśmy siecią sklepów w kategorii off-price, należącą do Grupy CCC.

Oferujemy szeroką gamę produktów znanych marek w bardzo atrakcyjnych cenach. Wśród nich odzież, obuwie, kosmetyki, zabawki oraz wyposażenie i dodatki do domu.

W ciągu dwóch lat otworzyliśmy ponad 120 sklepów, zatrudniamy 3500 #GreatPeople i jesteśmy obecni już na kilkunastu rynkach (m.in. w Czechach, Rumunii i Austrii). Ale to jeszcze nie koniec! Rośniemy dalej, poszerzamy asortyment i polujemy na nowe talenty!