Lidl Polska

Zastępca Managera Sklepu

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

ul. Stanisława Ignacego Witkiewicza 52, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Kategorie:
Sprzedaż
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Delegowanie zadań, ocena pracowników, motywowanie i wspieranie ich w rozwoju
  • Zapewnienie funkcjonowania obiektu zgodnie z wewnętrznymi standardami
  • Praca na sali sprzedaży i dbanie o zadowolenie klientów
  • Rekrutacja nowych pracowników
  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym
  • Zarządzanie gospodarką towarową i analiza wskaźników
Wymagania (oczekiwane)
  • Gotowość do odbycia kilkumiesięcznego szkolenia poza miejscem zamieszkania oraz do pracy w systemie zmianowym
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Dobra organizacja pracy
  • Gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji
Wymagania (mile widziane)
  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
  • Wykształcenie wyższe (min. licencjat lub w trakcie studiów)
Korzyści dla kandydata
  • Szkolenia i możliwość rozwoju
  • Wdrożenie pod opieką Instruktora i Mentora
  • Gwarantowany wzrost wynagrodzenia już po 1. roku pracy
  • Bezpłatną aplikację do nauki języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego dla Ciebie i Twojej rodziny
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • owoce
  • platforma grywalizacyjna LIDERSI
  • napoje
  • Możliwość awansu
  • ubezpieczenie na życie
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • prywatna opieka medyczna
  • wyprawka dla dziecka
  • Bony na święta
  • Karta Multisport
  • Atrakcyjne zarobki
  • spotkania integracyjne
  • Umowę o pracę na min. 12 miesięcy i gwarantowany w umowie wzrost wynagrodzenia