Orange Polska

Account Manager – Klient Korporacyjny

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
Lubuskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca zdalna
Kategorie:
Obsługa klienta
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • stale podnoś poziom wiedzy biznesowej i produktowej
  • realizuj założone cele sprzedażowe
  • pracuj na własnym portfelu klientów, dbaj o ich rozwój i odpowiadaj na ich dynamicznie zmieniające się potrzeby w zakresie cyfrowej transformacji
  • zostań doradcą i sprzedawcą kompleksowych rozwiązań cyfrowych (telekomunikacyjnych, ICT, IoT, cybersecurity) dla klientów korporacyjnych
Wymagania (mile widziane)
  • posiadasz zdolności organizacyjne, działasz dynamicznie i samodzielnie
  • masz doświadczenie w sprzedaży do klientów biznesowych
  • jesteś zaangażowany/a oraz chętnie zdobywasz wiedzę
  • masz potencjał aby zostać doradcą klienta w cyfrowej transformacji
Korzyści dla kandydata
  • stałe wsparcie dedykowanego menedżera
  • bogaty program szkoleń podnoszący wiedzę o rozwiązaniach telekomunikacyjnych, ICT, IoT, cybersecurity
  • rzetelne i stabilne partnerstwo
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne uzależnione od realizacji celów
  • program wdrożeniowy pod okiem mentora i trenera
Orange Polska to przestrzeń dla ciekawych ludzi, którzy potrafią dzielić swoją pasję z zaangażowaniem w pracy. To, że nasi pracownicy to osoby aktywne, realizujące się na wielu polach – podróżnicy, odkrywcy, ludzie, którzy rozwijają swoje talenty plastyczne czy muzyczne – jest dla nas tak samo ważne jak to, że mają otwarte umysły - patrzą na zadania i problemy z więcej niż jednej perspektywy. To dzięki wiecznie ciekawym, Orange każdego dnia tworzy cyfrowy świat dla swoich klientów, czyniąc go nowoczesnym i innowacyjnym, a wciąż interesującym i dostępnym dla każdego. Jeśli interesuje Cię rozwój osobisty i zawodowy… i masz pasję, dołącz do zespołu Orange.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj