Oleofarm sp. z o. o.

Administrator IT

Miejsce zatrudnienia
ul. Mokronoska 8, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Kategorie:
IT i telekomunikacja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Zarządzanie systemem monitoringu (np. Nagios, Zabix)
  • Zarządzanie infrastrukturą SAN oraz usługami DNS, DHCP, WSUS, VPN itp
  • Administracja systemem klasy ERP oraz bazami danych (np. Oracle, PostgreSQL)
  • Zarządzanie Active Directory, bezpieczeństwem serwerów, kontrolą uprawnień i analizą ryzyka
  • Monitorowanie stanu i wydajności serwerów, zarządzanie kopiami bezpieczeństwa
  • Utrzymywanie i zarządzanie infrastrukturą sieciową (serwery, swiyche ips)
  • Administracja systemem AV
  • Projektowanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań IT
  • Utrzymywanie i zarządzanie architekturą serwerową, fizyczną i wirtualną (VMware) opartą na systemach Windows Server i Linux
Wymagania (mile widziane)
  • Znajomość Office 365 i Entra ID
  • Znajomość VMware oraz oprogramowania serwerowego (Windows Server, Linux) oraz usług z tym związanym
  • Znajomość macierzy dyskowych, narzędzi do monitoringu infrastruktury, urządzeń klasy UTM oraz narzędzi do kopii bezpieczeństwa
  • Znajomość narzędzi ETL
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisko min. 3 lata
  • Znajomość zagadnień dotyczących sieci komputerowych (LAN, WAN, SAN)
  • Znajomość systemów ERP
  • Znajomość administracji bazami danych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej
Korzyści dla kandydata
  • parking dla pracowników
  • prywatna opieka medyczna
  • Pakiet benefitów, w tym ubezpieczenie zdrowotne i prywatną opiekę medyczną
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Możliwość rozwoju i nauki w dynamicznym sektorze
  • ubezpieczenie na życie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zgodne z umiejętnościami i doświadczeniem
  • Pracę w organizacji wyznającej zasadę work-life balance
Oleofarm jest firmą skoncentrowaną na badaniach, produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości suplementów diety, dietetycznych środków specjalnego przeznaczenia medycznego, surowców farmaceutycznych oraz zdrowej żywności, w tym olejów zimno tłoczonych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których łączy zaangażowanie, zaufanie, szacunek oraz porozumienie i świadomość wspólnych dążeń i celów.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj