DTA Sp. z o.o.

Agent Celny - Młodszy specjalista ds. dokumentacji celnej

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

ul. św. Teresy od Dzieciątka Jezus 91, Łódź, Łódzkie, Polska
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • administrowanie dokumentami funkcjonującymi w oddziale oraz kontrola nad ich obiegiem celnym
  • reprezentowanie przed organami celnymi klientów firmy
  • koordynowanie współpracy ze spedytorami, przewoźnikami oraz innymi partnerami biznesowymi
  • przygotowywanie dokumentacji celnej oraz organizowanie odpraw celnych
  • dbanie o pozytywny wizerunek pracodawcy oraz utrzymywanie trwałych relacji z organami celnymi oraz z kontrahentami
  • komunikowanie się z innymi oddziałami firmy
Wymagania (oczekiwane)
  • systematyczność i bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość pakietu MS Office i doświadczenie w jego użytkowaniu
  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • wpis na listę agentów celnych lub ukończone studia wyższe uprawniające do uzyskania wpisu
  • otwartość na rozwój w branży celnej
  • doświadczenie w pracy przy dokumentacji celnej – mile widziane
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – mile widziane
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
Korzyści dla kandydata
  • spotkania integracyjne
  • mieszkania wypoczynkowe
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • prywatna opieka medyczna
  • pracę i rozwój w zgranym zespole (dobra atmosfera w pracy jest dla nas bardzo ważna)
  • dofinansowanie nauki języków
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in., prywatna opieka medyczna, rozbudowana ochrona w ramach polisy ubezpieczeniowej, mieszkania wypoczynkowe, platforma do nauki języków)
  • ubezpieczenie na życie
DTA to grupa firm o zasięgu międzynarodowym, oferujących usługi w zakresie obsługi celnej, spedycyjnej, magazynowej oraz logistyki kontraktowej. Działamy od 1991 roku. Certyfikat AEO potwierdza naszą wiarygodność jako solidnego partnera w międzynarodowej wymianie towarowej. Świadcząc nasze usługi kładziemy duży nacisk nie tylko na jakość dokonywanych przez nas usług, ale również na partnerstwo we współpracy z naszymi Klientami.