Mb Recycling Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k.

Analityk operacyjno-finansowy

Miejsce zatrudnienia
Kielce, Świętokrzyskie, Polska
Kategorie:
Finanse / księgowość
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • automatyzacja i optymalizacja narzędzi kontrolingowych/raportowych oraz standaryzacja istniejących procesów raportowania
  • współpraca z IT przy wdrożeniach nowych systemów/aplikacji lub udoskonalaniu obecnych rozwiązań – konieczność zadbania do uzyskanie niezbędnych danych
  • budowanie algorytmów i mechanizmów pobierania danych
  • przygotowywanie zestawień „ad hoc”.
  • definiowanie i analiza KPIs
  • poznanie systemów, analiza źródeł danych
  • tworzenie modelu danych
  • przygotowywanie i analiza budżetów i prognoz oraz identyfikacja i wyjaśnianie odchyleń
  • ścisła współpraca z obszarami produkcji, logistyki, sprzedaży i księgowości w zakresie kontroli bieżącej kosztów oraz pozyskiwania i dostarczania danych na potrzeby tworzonych raportów, zestawień, analiz
Wymagania (mile widziane)
  • praktyczne doświadczenie w tworzeniu i automatyzacji raportów cyklicznych
  • doświadczenie w obszarze kontrolingu i budżetowania
  • skrupulatność, sumienność i odpowiedzialność
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej
  • gotowość do świadczenia pracy w biurze zlokalizowanym w miejscowości Micigózd (15 km od Kielc).
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków z danych statystycznych
  • praktyczna umiejętność obsługi i wykorzystania funkcjonalności MS Office (znajomość VBA, SQL mile widziana)
  • komunikatywność, wysoka kultura organizacyjna
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kompetencji
  • atrakcyjne zadania w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • rzetelne szkolenia wdrożeniowe i zaplanowany okres adaptacyjny,
  • rozwój kariery
  • atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego
W ciągu ostatnich 15 lat zbudowaliśmy grupę spółek oferujących komplementarny katalog usług z obszaru gospodarki obiegu zamkniętego i zrównoważonego rozwoju. Specjalizujemy się w recyclingu, wsparciu profesjonalnych procesów przywracania użyteczności produktów oraz obsługi posprzedażnej dla wielu branż - elektronicznej, IT, tekstylnej. Obsługujemy procesy re-commerce oraz prowadzimy projekty doradcze budując strategie ESG.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj